Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)


stanley

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Basią również dziękujemy za zlot,za całą organizację i do zobaczenia za rok.:decayed:

Edytowane przez Hołowczyc20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za wspaniała imprezę wraz z żoną Marteczką, niesamowitą atmosferę Organizatorom Sponsorom i wszystkim Uczestnikom dzięki którym jest to impreza jedyna w swoim rodzaju. szacun:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla wszystkich , było mega :kox: do następnego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, jak co roku było znowu mega :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bardzo dziękuję za fajny zlot. Organizatorom za organizacje, konkursy, dopięcie i pilnowanie wszystkiego, a wszystkim za ciepłe przyjęcie świeżaka ;) i naprawdę fajną atmosferę. Widzimy się za rok :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za extra weekend :kox:
Brawa dla Organizerów.


Dbajcie o swoje żądła bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :naughty:

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim zaangażowanym w przygotowaniu tego zlotu, było naprawdę super. Miło było poznać nowych klubowiczów oraz zobaczyć tych, których znałem wcześniej :hi: Zlot pełen wrażeń, oby więcej takich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki Panowie i Panie, super było! Jedyna uwaga to... Zmienić tą sobotnią salę.. zbyt weselnie/kameralnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Młody_drog napisał:

Dzięki dzięki Panowie i Panie, super było! Jedyna uwaga to... Zmienić tą sobotnią salę.. zbyt weselnie/kameralnie

Ja aż poszedłem przebrać spodnie heh ;) Fajnie było przez cały zlot, ale fakt - też w piątek jak dla mnie było jakoś tak bardziej swojsko.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorowa organizacja wspaniała inicjatywa bylismy po raz pierwszy ale napewno nie ostatni pozdrowienia dla wszystkich widzimy sie za rok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podziękowania, organizacja na wysokim poziomie :wink::thumbup1:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też baaardzo dziękuję za spotkanie i zlot :drunk::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jeden z najlepszych zlotów jeśli nie najlepszy ze wszystkich zlotów w Bukowinie:good::good::good: W każdym razie na pewno w TOP 3:kox:

Koledzy Organizatorzy - :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno fajerwerki najlepsze,mega mi sie podobaly,pewnie moskal z kołkiem mieli jakis wplyw na to,ale mimo to,byly mega fajne:kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziekujemy organizatorom za taki wypasiony zlot i tyle nagród w konkursach :)
A dzieki moskalowi i kolbie to ja w tym roku właśnie nie widziałem fajerwerków bo chcieli mnie na nogi bez kul postawić [emoji14]

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Bukowina zaliczona szkoda, że bez fajerwerków ale cóż ... Organizacja super towarzystwo super tylko że szkoda że tak krótko
Dzięki jeszcze raz i dozo za rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie byłem po raz pierwszy i nie żałuje. Choć odległość spora to atmosfera gorąca a klimat zlotu super. Poznałem fajnych ludzi. Organizatorzy naprawdę sie postarali. Hotel ciekawy a pokoje czyste. 

Czekam na kolejne zloty.......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za miłą atmosferę i super zabawę. Organizatorzy  wysoko postawili poprzeczkę więc z niecierpliwością czekam na kolejny zlot. Przez całe trzy dni nie dało się nudzić, wszystkie konkursy i imprezy umiliły cały ten weekend spędzony w bardzo miłym towarzystwie i cudownym klimacie jaki dawał hotel Stasinda, a jazda B9 była tylko wisienką na torcie ! Sponsorzy nie zawiedli organizując super nagrody.  Do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...