Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jestem Kris z Warszawy witam wszystkich użytkowników i sympatyków marki AUDI i nie tylko na forum.Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie, aktualnie jeżdżę jedną z większych konkurencji Audi, czyli BMW. Stylistyka BMW już mi się trochę znudziła, więc czas spróbować czegoś z pierścieniami na masce. W tym celu zarejestrowałem się na forum, bo wiem, że Audi a w szczególności A4 B8 jest popularne wśród krętaczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Edytowane przez Wasia78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem drugim właścicielem Audi A4 b7 2.0 T Quattro z 2006r. Auto pochodzi z Polskiego salonu i pomimo małego przebiegu 114.000 km ślizga się sprzęgło. Objawy są takie, że na 5,6 biegu jak wcisne gaz do końca obroty gwałtownie rosną, spadają.  Słyszałem, że można spróbować przypalić sprzęgło i może pomóc, ale wole zapytać fachowców. Wymieniać całe sprzęgło, jest tam dwumasa ?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O problemie napisałeś nie w tym dziale, a dwumas oczywiście jest w aucie i występuje w benzynach od bardzo dawna :P Jeśli auto było użytkowane głównie w mieście i ktoś czasem lubił poupalać to nic dziwnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę z okolić Wodzisławia Śląskiego. Posiadam A4 B8. Liczę na owocną współpracę z użytkownikami forum. Nie ukrywam, że już na wstępie będą prosił Was o pomoc, ale o tym w konkretnym dziale. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Bartek. Od października jestem posiadaczem Audi a4 b7 avant, 2.0 TDI o oznaczeniu silnika BLB. Już trochę czasu jestem na forum. Parę postów już mi pomogło, a to dopiero początek sezonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Karol i właśnie stałem się posiadaczem małysza w wersji Avant, quattro, 1.8 t, 163 km w serii ale auto przeszło tuning w firmie Oettinger w Szwajcarii i ma trochę modów wizualnych i mechanicznych...:D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :hi:W takim razie poprosimy o jakieś fotki to zobaczymy jak te mody wyglądają.

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, salamon napisał:

Witamy :hi:W takim razie poprosimy o jakieś fotki to zobaczymy jak te mody wyglądają.

up

42 minuty temu, chudineze napisał:

original_PowitanieA4.gif

PS. Jest odpowiedni dział gdzie można zaprezentować swoje auto-> Moje audi

up

;)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam na imię Marcin. Jeszcze nie jestem szczęśliwym posiadaczem audi, jednak mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni- aktualnie poszukuję A4B6 Avant, PB lub PB+LPG.

Pozdrawiam Wszystkich!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Nazywam się Krzysiek, jestem z małopolski i po ponad 10 latach spędzonych z 80-tką przesiadam się na A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, mam na imię Sebastian i że tak powiem zaczynam przygodę z tym forum i marką audi. Moja przygoda z motoryzacją... miałem trzy fordy i zdecydowałem się na zakup czegoś normalnego czym jest wersja A4 b8. Mam to auto zaledwie pare tygodni a już wylądowało w serwisie... ubezpieczenie pokryło mi naprawę (wymiana silnika.. brał olej jak lekarz łapówki heh)..  pozdrawiam was wszystkich serdecznie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...