Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)


darekef81

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyrazam tylko opinie. Tez kibicuje projektowi i z jednej strony chcialbym aby koledze sie udalo to co zalozyl. Ale zdanie wyrazilem, ze pakiet sportowy (sline) fajnie dodaje wiele na plus do wygladu, ale robic cos ala rs.. powinno to isc juz z moca auta i nie tylko.. Inaczej jest to przerost formy nad trescia. Ale to tylko moje subiektywne zdanie.

Zawartość dodana 0 minutes later
3 minuty temu, szymeniu napisał:

Reasumując albo całość z sensem albo wcale bo to będzie nieporozumienie. 

I ja dokladnie to samo chcialem napisac. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rozgorzała dyskusja :) nie bede jezdzil ze znaczkami RS-a wiec nie bede sie podszywal bod rasowego odpowiednika,spokojnie :) 80-90% bedzie myslalo ze to A7 z ciekawym bodykitem :) mialem A5 1.8tfsi z frontem S5 i jakos nikomu nie przeszkadzalo.

Wskoczy 460KM tak jak ma Ogi czy to taka bieda nie wiem, napewno to juz jakos jedzie, a czy na kazdych swiatlach bede musial udowadniac jakie mam auto ? RS7 sobie nie kupie a exterior to chyba nie przestepstwo,rownie dobrze mozna powiedziec ze s-line tez nie mozna robic skoro auto tego nie ma :) ale wiem ze nie kazdemu musi sie to podobac,trudno. W koncu od tego jest forum zeby wyrazac opinie :) ja zadnego projektu nie krytukuje bo wiem ze wlasciciel musi sie nalatac ,nakombinowac i wydac sporo siana.

 

 

Zawartość dodana 3 minutes later

Felga 20 cali bedzie spoko,minimum 21 hmm raczej max 21 cali jak juz to nie USA

Zawartość dodana 5 minutes later

Wynalazkiem bym tego nie nazwal bo kazda czesc od producenta a nie jakas pseudo tuningowa firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle tak dalej. Mi się bardzo podoba ten rodzaj tuningu. Moc auta to kwestia indywidualna . Inni powiedzą że po co robić moc jak auto stockowe z wyglądu ? Dużo bardziej podoba mi się pakiet od RSa zwłaszcza że błotniki te same i auto nie będzie wyglądać jak kaleka niż wkładanie czegoś nieori co najczęściej nijak nie chce się spasować z autem i trzeba jeszcze masę rzeźby zrobić żeby wyglądało. 

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie to wyglada ! :kox: Kolor zderzaka jest zaje*isty! Maluj reszte auta w ten kolor :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, muunv napisał:

No pieknie to wyglada ! :kox: Kolor zderzaka jest zaje*isty! Maluj reszte auta w ten kolor :D

Prima aprilis był 3 dni temu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednemu się spodoba a drugiemu nie.

Ma się to Tobie podobać. Jak tak jest to miej wy*ebane i dąż do celu.

Ładne auto - gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, darekef81 napisał:

no to rozgorzała dyskusja :) nie bede jezdzil ze znaczkami RS-a wiec nie bede sie podszywal bod rasowego odpowiednika,spokojnie :) 80-90% bedzie myslalo ze to A7 z ciekawym bodykitem :) mialem A5 1.8tfsi z frontem S5 i jakos nikomu nie przeszkadzalo.

Wskoczy 460KM tak jak ma Ogi czy to taka bieda nie wiem, napewno to juz jakos jedzie, a czy na kazdych swiatlach bede musial udowadniac jakie mam auto ? RS7 sobie nie kupie a exterior to chyba nie przestepstwo,rownie dobrze mozna powiedziec ze s-line tez nie mozna robic skoro auto tego nie ma :) ale wiem ze nie kazdemu musi sie to podobac,trudno. W koncu od tego jest forum zeby wyrazac opinie :) ja zadnego projektu nie krytukuje bo wiem ze wlasciciel musi sie nalatac ,nakombinowac i wydac sporo siana.

Bardzo fajna, madra i stonowana wypowiedz. Ja tez doceniam, ze fajnie cos probujesz modzic. 460 km brzmi juz sensownie mimo iz do eReSy ciut brakuje. Zycze powodzenia, szczerze. Bez oznaczen bedzie bardziej ze smakiem. Bede obserwowal projekt. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lakierowaniu :) sory za taka kiepska jakosc ale to lakiernik pstrykal jakims kiepksim fonem :P 

 

Wjechaly juz lampki tylnie,duuuuzo lepsze od przedlifta tyle ze maja wtyczke na 10 pin a ja mam 6 pin wiec nawet na krotko nie dalo sie jakos tego podlaczyc zeby zobaczyc efekt, ale to juz dzialka elektryka ;) auto juz sie sklada moze juz jutro bedzie przod złozony to dam foty bo sam jestem mega ciekawy jak to wyjdzie :) no i wszysktie numery czesci ktore zamawialem w serwisie co by sie komus przydalo w przyszlosci :) Wesolych Swiat przy okazji ;) 

 

WP_20170412_001.JPG

WP_20170412_002.JPG

WP_20170412_004.JPG

Edytowane przez darekef81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko super, tylko "zdjecie niedostepne" :grin:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, muunv napisał:

No wszystko super, tylko "zdjecie niedostepne" :grin:

dzięki - już myślałem że tylko ja nic nie widzę .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać zdj [emoji14]


No teraz widac :)

Kolor b ladny :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze fotki po zlozeniu:)i na mokro Brazzers :P efekt jest piorunujacy :) przerosł moje oczzekiwania, na zywo wyglada duuuzo lepiej, teraz czekam na elektryka bo w niedziele spot :P czekam jeszcze na progi i dyfuzor tyl, bo teraz to nijak to wyglada do poteznego przodu :/  

WP_20170418_12_22_45_Rich.jpg

D543919A-2869-4013-BDAD-7DA89EC97BA6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tylko pod tymi kratkami od radarów tak łyso. Jakiejś owiewki tam nie brakuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze brakuje :) przednich nadkoli,tych koncowych no i dolu tego szerokiego pasa miedzy zderzakiem a pasem przednim, bo dopiero dzis dojechalo z serwisu niestety. Elektryk tak bedzie mial lepiej bo musi radary chyba wyregulowac bo przestal tempomat dzialac. Incorrect position taki blad :) to te plastiki tak by musial sciagac :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku@wa :nsughty: :fap:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...