Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)


darekef81

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎06‎.‎05‎.‎2017 o 19:47, Bristol napisał:

Rzeźbisz " RS7 " a felgi kupujesz największy syf z allegro ??

Wiesz co... Wyrzuć ten emblemat RS7 bo wszystko zrozumiem ale to już PRZESADA

Ja nawet najebany bym tego nie zrobił...

 

 

Sorry ale to może ty też te lustra z esy ściągnij , bo raczej nawet ta fake RS7 Cię objedzie....

Piękny projekt i samochód. Rozumiem, każdy może swoją opinie wyrażać, po to jest  to forum :)

Ale również sądzę, iż to nie jest  " agro" tuning co kolega robi ze swoim Audi więc może lepiej go zachęcić do kolejnych relacji z prac i zmian a nie krytykować...

Taki samochód to marzenie chyba większości fanów marki.

Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Audi sline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mod świetny- daj rotora ze 20 cali i będzie malina :kox:

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, granatowy napisał:

Równie dobrze można napisać, żebyś zdjął skrzydło ze swojego R8 - przecież to nie batmobil czy bolid F1 :wink:

Trafiłeś w samo sedno :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi jak uważa. Dla jednych sa ważne osiągi a dla innych wygląd. Jeszcze inni musza mieć obie te rzeczy. Na prawdziwych Niemieckich zlotach aut tuningowanych połowa wygląda na 1000 KM a pod maska siedzą diesle po 130 KM i nikt kwestii z tego nie robi. Połowa tych aut nie jest nawet za bardzo jezdna bo albo koła obcieraja albo nie da sie skrecać albo jakieś inne kwiatki. Poprostu sa stworzone aby cieszyć oczy a nie udawadniać na każdych światłach że jest się najszynszym w mieściw. Wygląd nie ma nic do mocy to dwie różne kwestie. Bo co np powiedzieć o tzw. sleeperach? Tam moc ma się nijak do wyglądu i to też ma swój urok. To nie dylemat że ktoś ma 500 KM i hamulce 288 mm w 1.5 tonowym aucie. Reasumując projekt mi się mega podoba i auto robi napewno mega wrazenie. Byle tylko kolega do kompletu dał dobre koło najlepiej 21" bo to duże auto a i uzupelniło by odpowiednio body. Auto mega gratuluje :thumbup1:

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ciepłe słowa :banan:dodają chęci do dalszych prac ?  A7 to zawsze było moje marzenie i chce to zrobić żeby jak najlepiej wyszło ? Powiem szczerze ze rotory już sie troche wypaliły chyba ze te nowe wersje ale to znów praktycznie nie osiągalne, nie mówiąc już 21 calach ? 20 będą miały trochę więcej komfortu na czym tez nie powiem troszeczkę mi zależy ? auto mam już mieć na weekend, poszła jeszcze przeróbka MMI na mapy google i street view,nowy soft,mapy i audi connect,lane assist ciekawe jak to będzie wszystko działać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darekef81 napisał:

Dziękuję za ciepłe słowa :banan:dodają chęci do dalszych prac ?  A7 to zawsze było moje marzenie i chce to zrobić żeby jak najlepiej wyszło ? Powiem szczerze ze rotory już sie troche wypaliły chyba ze te nowe wersje ale to znów praktycznie nie osiągalne, nie mówiąc już 21 calach ? 20 będą miały trochę więcej komfortu na czym tez nie powiem troszeczkę mi zależy ? auto mam już mieć na weekend, poszła jeszcze przeróbka MMI na mapy google i street view,nowy soft,mapy i audi connect,lane assist ciekawe jak to będzie wszystko działać ? 

a fajerwerki też Ci tam zainstalują....:naughty: Jest kosa! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BlackRider napisał:

Trafiłeś w samo sedno :D:D:D

Jak już kiedyś będziecie mieli taki samochód i coś więcej ma ten temat mogli powiedzieć to możemy wrócić do tej dyskusji. Kąt natarcia wysokość i szerokość spoilera jest dobrana pod parametry fabrycznego docisku plus 5% więc o czym Ty do mnie rozmawiasz? O tym że samochód ma 640 PS i robi 0-200 w 8.9 sekundy i ja mam coś usuwać z tego auta? Porównujesz zmianę zderzaka do całego pakietu sharkletami, canardami, dyfuzorem i skrzydłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek zapomniał jak chciał budować RS6 C7 w sedanie, gdzie jeszcze nawet ptaszki nie śpiewały o 700PSach... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skotyman napisał:

Szymek zapomniał jak chciał budować RS6 C7 w sedanie, gdzie jeszcze nawet ptaszki nie śpiewały o 700PSach... :grin:

Chciał? czy pisał o tym że trzeba ciąć budę z tylu żeby poszerzyć nadkola? A cała masa pisała żeby sam zderzak wrzucić i będzie git więc nie pier**l głupot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu sie słaba atmosfera zrobiła. Po co psuć człowiekowi radość z rezania auta? Kazdy powiedział co chciał i chyba juz wystarczy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary rezaj fure, ciesz się projektem i czerp z tego tyle dadochy ile się da i na ile portfel pozwala

Projekt jest boski , moc taka że nie ma co dyskutować - 90% forum o takiej mocy może pomarzyć - a auto ma tak wyglądać że wstając rano aż się cieszysz że musisz iść do pracy bo wiesz że przez to zaraz musisz wsiąśc w fure i się nią przejechać :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, miron78 napisał:

Stary rezaj fure, ciesz się projektem i czerp z tego tyle dadochy ile się da i na ile portfel pozwala

Projekt jest boski , moc taka że nie ma co dyskutować - 90% forum o takiej mocy może pomarzyć - a auto ma tak wyglądać że wstając rano aż się cieszysz że musisz iść do pracy bo wiesz że przez to zaraz musisz wsiąśc w fure i się nią przejechać :)

Amen

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szymeniu napisał:

Jak już kiedyś będziecie mieli taki samochód i coś więcej ma ten temat mogli powiedzieć to możemy wrócić do tej dyskusji. Kąt natarcia wysokość i szerokość spoilera jest dobrana pod parametry fabrycznego docisku plus 5% więc o czym Ty do mnie rozmawiasz? O tym że samochód ma 640 PS i robi 0-200 w 8.9 sekundy i ja mam coś usuwać z tego auta? Porównujesz zmianę zderzaka do całego pakietu sharkletami, canardami, dyfuzorem i skrzydłem? 

:grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, granatowy napisał:

:grin:

 

Zacząłeś wątek i nie masz argumentów żeby to dalej pociągnąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szymeniu napisał:

Jak już kiedyś będziecie mieli taki samochód i coś więcej ma ten temat mogli powiedzieć to możemy wrócić do tej dyskusji. Kąt natarcia wysokość i szerokość spoilera jest dobrana pod parametry fabrycznego docisku plus 5% więc o czym Ty do mnie rozmawiasz? O tym że samochód ma 640 PS i robi 0-200 w 8.9 sekundy i ja mam coś usuwać z tego auta? Porównujesz zmianę zderzaka do całego pakietu sharkletami, canardami, dyfuzorem i skrzydłem? 

Gwarantuję Ci, że NIE potrzebuję mieć takiego auta żeby mieć świadomość jakie są zalety w/w zestawu :) Wystarczy trochę wiedzy i znajomość podstawowych zasad fizyki. Także nie musisz się wywyższać i uważać się za lepszego bo masz takie auto :D Mi osobiście się to całkiem nie widzi i auto wygląda jak z tandetnym pakietem z NFS z 2002r. Stać Cię, fajnie, nic do tego nie mam ale trochę za bardzo obrosłeś w piórka i negowanie a wręcz atakowanie kolegi ze względu na wymianę zderzaka uważam za niestosowne. Koledze się podoba, założył taki i tyle :D Jak dla mnie prezentuje się extra, potem wprowadzi jakieś modyfikacje mechaniczne i będzie to ze sobą mniej więcej współgrać. Nie musi wszystkiego robić od razu ? Biorąc pod uwagę, że kupił to auto jako uszkodzone i musi je złożyć więc chyba nie ma sensu składać na seryjnych gratach a po np. roku wkładać zderzak rs-a bo podniósł moc :D Można mieć jedynie "ale" jeżeli chciałby zostawić znaczek rs-a ale już sam napisał, że go zdejmie. 

Edytowane przez BlackRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlackRider napisał:

Gwarantuję Ci, że NIE potrzebuję mieć takiego auta żeby mieć świadomość jakie są zalety w/w zestawu :) Wystarczy trochę wiedzy i znajomość podstawowych zasad fizyki. Także nie musisz się wywyższać i uważać się za lepszego bo masz takie auto :D Mi osobiście się to całkiem nie widzi i auto wygląda jak z tandetnym pakietem z NFS z 2002r. Stać Cię, fajnie, nic do tego nie mam ale trochę za bardzo obrosłeś w piórka i negowanie a wręcz atakowanie kolegi ze względu na wymianę zderzaka uważam za niestosowne. Koledze się podoba, założył taki i tyle :D Jak dla mnie prezentuje się extra, potem wprowadzi jakieś modyfikacje mechaniczne i będzie to ze sobą mniej więcej współgrać. Nie musi wszystkiego robić od razu ? Biorąc pod uwagę, że kupił to auto jako uszkodzone i musi je złożyć więc chyba nie ma sensu składać na seryjnych gratach a po np. roku wkładać zderzak rs-a bo podniósł moc :D Można mieć jedynie "ale" jeżeli chciałby zostawić znaczek rs-a ale już sam napisał, że go zdejmie. 

To gdzie widzisz problem poza tym że Ci się nie podoba? Bo znanego argumentu nie dałeś na to że jest coś nie tak z aero. Spioler ma regulację 3 stopniową, splitter 5mm na helperach, tylny dyfuzor również 5mm na helperach. Można zastosować podkładki, wydłużone ramiona i tym samym dowolnie skonfigurować auto. Ja doskonale wiem co robię i po co. 

Poza tym ten tandetny pakiet na największym evencie jakim jest Wsee jak na razie pozamiatał całą konkurencję został zaproszony na XS carnight 2017 w Klagenfurcie więc chyba jednak NFS rządzi. 

Co do A7 wypowiedziałem się wystarczająco, co niektórych zaswędziała d*pa i musieli sobie ulżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja nie ma sensu. Wiekszosc rzeczy, o ktorych szymeniu piszesz jest dla nich nie zrozumiała. Zresztą to nie temat o r8.

Cala ta z d*py dyskusje zaognilo nie subiektywe zdanie Szymka o projekcie (jego zdanie, nie atak), tylko hejty na to, jak on smial tak napisac.. 

Darek miał dobre podejście, uważam, do tego co szymeniu napisał.

Rezaj chłopaku tą a7, podnieś moc i naprawdę fajny projekcik będziesz miał zrealizowany. A to, że np. mi nie do konca pasuje idea wygladu ponad mocą, lub komuś to ze chcesz kupic chinskie felgi albo to ze w ogole bity kupiles lub milion innych kwestii to juz poboczne sprawy. Wazne, ze Tobie sie podoba. No i oczywiscie nikt nie zaprzeczy, ze mordke Twoja niunia ma teraz piękną :) pozdrawiam i powodzenia.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne mody chłopak robi, nie wiem po co ta spina, auta w leasingu i wielkie mi jaranie co to się nie ma :facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć takie auto w leasingu trzeba mieć na ratę czy wkład własny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...