Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)


darekef81

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, komoornik napisał:

Żeby mieć takie auto w leasingu trzeba mieć na ratę czy wkład własny.

Mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę :wink:grunt ze sobie wytłumaczą tak ze tez by mogli miec ale nie bo szkoda pieniędzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, komoornik napisał:

Żeby mieć takie auto w leasingu trzeba mieć na ratę czy wkład własny.

Dzięki że mi wyjaśniłeś temat, będę mądrzejszy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, komoornik napisał:

Żeby mieć takie auto w leasingu trzeba mieć na ratę czy wkład własny.

Nie zawsze z tym wkładem wlasnym :wink:

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Wednesday, May 17, 2017 o 20:48, marcin_o23 napisał:

auta w leasingu i wielkie mi jaranie co to się nie ma 

Większość osób kupuje auta w leasingu powyżej 100 tys. zł nie dlatego że nie ma kasy ale dlatego że przynosi to realne korzyści podatkowe, których nie ma przy zakupie drogich aut za gotówke. Pomyśl zanim coś napiszesz albo nie pisz jak nie masz pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już już już, Panowie :) Ten wątek ma więcej kłótni niż meritum sprawy. Cieszmy się rezaniem A7 na RS7, a jak nie chcemy się cieszyć to spadajmy na swoje wątki ;) pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie sporo sprzeczności w tym watku :wink: auto w końcu dotarło sam elektryk mówił ze przedlifta zrobić na polifta Matrix to nie jest taki łatwy i szybki temat ? ale miala być fabryka a nie ala cos na nowych lampach ? co prawda jutro w nocy bede robił rundy to zobaczę jak to działa ? ale na to chwilę co cieszy to dynamiczne kierunki przód Tyl, drobiazg ale naprawdę mega wygląda wsteczny w poliftach :banan:start matrixow po ciemku w garażu tez fajny efekt ? audi Connect fajna sprawa po krótkim spojrzeniu, no i mapy Google bardzo ładnie wyglądają ? będzie weekend to zagłębie się w temat i porobię filmiki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kamelus_ napisał:

Większość osób kupuje auta w leasingu powyżej 100 tys. zł nie dlatego że nie ma kasy ale dlatego że przynosi to realne korzyści podatkowe, których nie ma przy zakupie drogich aut za gotówke. Pomyśl zanim coś napiszesz albo nie pisz jak nie masz pojęcia.

wiesz co powiedzmy że temat leasingu obił mi się o uszy :facepalm:, natomiast odkąd jestem na forum, trochę czasu minęło, kiedyś chodziło o jaranie się modyfikacjami a4, ludzie rezali co się się da, montowali zderzaki z esek itd itd, można wymieniać, nagle teraz wkradł się trend do krytykowania modyfikacji bo coś tam nie ma tyle koni na ile wygląda, no i ch... że nie ma, ważne żę auto wygląda fajnie, modyfikacje na poziomie, jak czytam co niektóre posty to mi się dłubania przy aucie odechciewa

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dłub, bo nie każdy forum musi traktować jak kółko różańcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też trochę to dziwi, zawsze traktowałem forum jako miejsce pasjonatów zmian ,dłubania i supportu ze strony innych a tu nieraz niestety te skrzydła sa trochę podcinane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kiedy kupiłem pierwsze auto zawsze byłem na jakimś forum, czy to Seata czy Audi A3 A4 A5, ale koniec końcem  zostałem tylko tutaj. Dlaczego? Bo kiedyś nikt nie jechał po kimś bo zderzak nie taki, bo lampy rezane po swojemu bo ktoś czegoś nie wie a nawet jak ktos nie umiał znaleźć to i ludzie linki podsylali. Niestety robi się coraz gorzej. Bo diesle są beee , bo zderzaki od RSa to wiocha , bo ledy nie takie , bo felga chińczyk a opony nie premium .  Dajcie żyć innym po swojemu. 

 

Zeby nie było OT to powiem że wspieram projekt gorąco bo jesteś pionierem na całej lini. 

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce sobie żyć po swojemu to niech tak robi, umieszczając takie treści na publicznie dostępnym forum trzeba liczyć się z tym że ktoś ma zupełnie inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komornik, znam na pamięć Twoje zdanie na każdy temat, tak jak 90% użytkowników tego forum.. W jaki temat się nie wbiję tam ciśniesz swoje 5 groszy. Tak jak chłopaki wcześniej pisali, to forum było kiedyś zupełnie inne niż wszystkie, atmosfera nie do podrobienia, pomocni ludzie a przez osoby takie jak Ty z forum dla pasjonatów A4 robi się powoli miejsce do wylewania ciągłego hejtu.. :facepalm:

Powiedz szczerze, czego Ty szukasz w tym klubie?  Zamiast żalić się i hejtować wszystko do okoła, pokaż nam swoje cztery pierścienie  :grin:

 

Co do A7 --> RS7 kibicuję mocno tak jak koledzy powyżej, po to jest forum, żeby takie rzeczy robić i nimi się dzielić!! Powodzenia!!  :kox: 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz klapki na oczach jeśli widzisz tylko takie treści.

A moje auto można zobaczyć w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote troche pojezdzilem na matrixie i teraz naparwde nie zaluje tej zmiany, 3 kumpli ze mna i oczom nie wierzyli co sie dzieje :P te wycinanie pojazdow jest naprawde dobre,z wrazenia nawet filmiku nie zrobilem , choc nie wiem czy dawalo obarz sytuacji :/ dla tych co by sie zastanawiali brac w ciemno :) koszt 6 tys u elektryka, do wymiany sterownik BCM, od swiatel ASS i gateway, plus flash kamery w szybie, ale jest fabryka i o to chodzilo :) lampy przod 11 tys tyl 4 tys. ale banan z geby nie schodzi :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie budżetowe napraw zrobiłeś? Ciekaw jestem ile wszystko stanęło wiedząc jak był uderzony . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matrix ?? wstawiali matrixa do A7 ?? To chyba full led ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był / jest matrix w polifcie jak najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full LED był w przedlifcie a w polifcie jeszcze matrix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a6 i a7 po lifcie już weszły inne wzory świateł, dynamiczne kierunki w ledach i matrixach oraz same matrixy jako opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, edraven napisał:

Full LED był w przedlifcie a w polifcie jeszcze matrix.

 

9 godzin temu, Kosmita napisał:

W a6 i a7 po lifcie już weszły inne wzory świateł, dynamiczne kierunki w ledach i matrixach oraz same matrixy jako opcja.

Ok, dzięki za wyjaśnienie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...