Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opona spadła z felgi


Piotrek98igo

Rekomendowane odpowiedzi

własnie przed chwila wrociłem od gumiarza,a wczesniej sobie jechałem i nagle taki dziwne sciąganie na prawa strone i szum w kole,po przejechaniu 50m jazdy juz na samej feldze zatrzymałem sie,wychodze a z opony lekko sie dymi(prawy przód),zmieniłem ją na zapasówke i pojechałem do gumiarza,po 15min mowi ze opona nie jest przebita że moge jezdzic dalej na niej...dlaczego albo jak mogla spaść z felgi? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogloby sie wydawac ze masz za szeroka felge do opony lub na odwrot ale kumpel ma na 8 calowej feldzie opony 195 i jakos jezdzi. fakt mial problemy z napompowaniem jej no ale jakos sie udalo. wracajac do twojego problemu, moze masz uszkodzone wzmocnienie bocznej scianny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądze, że masz stosunkowo niski profil i nie wyczułeś, że zeszło z niej powietrze. Jechałeś na kapciu i opone zdemontowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi 16 opona 205szerokosc dunlop 2000 sp sport E,stałem chwile wczesniej w korku i tak caly czas wolniutko do przodu,pozniej swiatła i skret w lewo a dalej to juz opisalem wyzej co bylo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braki w cisnieniu - lub calkowity brak powietrza
ale tak nagle?wczesniej jechałem juz jakies 2km i nic sie nie działo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie przed chwila wrociłem od gumiarza,a wczesniej sobie jechałem i nagle taki dziwne sciąganie na prawa strone i szum w kole,po przejechaniu 50m jazdy juz na samej feldze zatrzymałem sie,wychodze a z opony lekko sie dymi(prawy przód),zmieniłem ją na zapasówke i pojechałem do gumiarza,po 15min mowi ze opona nie jest przebita że moge jezdzic dalej na niej...dlaczego albo jak mogla spaść z felgi? :evil:

miałem 2 takie przypadki vw golfie zawaskie opony do felgi , jak cisnienie w kole było ok to nic sie nie działo ale jak nie przypilnowałem to leciałem na feldze ( opone montowali na tak zwana bombe bo inaczej nienapompujesz powietrza )

pozdrawiam

:audi::a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...