Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż cb radia prosto pod aku


Dawidepd

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, piotrsob1 napisał:

Na ori ksenonach nie było by różnicy w szumieniu przed i po włączeniu świateł mijania ....:P:hi:

Czyli czy mam tak jak teraz czy kupił bym ori to było by to samo?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ..

Wcześniej napisałeś że Ci zaczyna szumieć radio CB jak włączasz światła mijania , jak byś miał ori ksenony to by nie zaczynało szumieć :decayed:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, piotrsob1 napisał:

No nie ..

Wcześniej napisałeś że Ci zaczyna szumieć radio CB jak włączasz światła mijania , jak byś miał ori ksenony to by nie zaczynało szumieć :decayed:

Orientuje się ktoś ile taki zestaw cenią? ? Może i wtedy lepiej by też paliły światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szanse jak Żyd w okupacje, żeby  kupić w dobrym stanie ori ksenony  do twojej fury :decayed:

Ja na twoim miejscu kupił bym nowe zamienniki, np takie :

http://allegro.pl/reflektor-lampa-kpl-audi-a4-b5-8d0-1999-2001-lift-i6786662770.html

Wrzucił do nich dobre żarówki i powalczył z instalacją , by zapewnić dobre zasilanie i będzie pan zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2017 o 21:36, piotrsob1 napisał:

Masz szanse jak Żyd w okupacje, żeby  kupić w dobrym stanie ori ksenony  do twojej fury :decayed:

Ja na twoim miejscu kupił bym nowe zamienniki, np takie :

http://allegro.pl/reflektor-lampa-kpl-audi-a4-b5-8d0-1999-2001-lift-i6786662770.html

Wrzucił do nich dobre żarówki i powalczył z instalacją , by zapewnić dobre zasilanie i będzie pan zadowolony :)

No ale to też jest soczewka? ? Moje lampy są raczej w dobrej kondycji. Po prostu one tak pewnie palą.  Jest efekt po wymianie projektorow.  Teraz nie narzekam.  Ale i tak poprzednie moje auto lepiej paliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, piotrsob1 napisał:

No narzekasz że Ci CB szumi ...:D

No tylko cb.  Ale to chyba jest jakiś szumofon to radio. Wczoraj jechałem i po za terenem zabudowanym zero szumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rozwiązanie jest proste, albo HIDy i szumy w radiu, albo porządne, legalne światła i brak szumów. Trochę bałagan się robi w tym dziale.

Co do radia to President. ostatnio zawiesił mi się silniczek reflektora w Fusionie, President nie łapał w ogóle szumów, kapnąłem się dopiero gdy zauważyłem pływającą linię świateł na zderzaku innego samochodu. Kiedyś gdy miałem szumofon to nikogo nie słyszałem podczas mielenia silniczka, a SQ szedł do końca. W Presidencie niezależnie czy na ASC, na ręcznym SQ czy na zdjętym SQ nie słychać nic.

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...