Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio z nawigacja


ofikruszon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje od dłuższego czasu radia z nawigacja z androidem zależy mi na Google maps i tych sprawach. I teraz czy moglibyście coś polecić gdzie zamówić bo na allegro jest zazwyczaj tak że oni zamawiają a w razie opłat celno skarbowych ja płacę.. Może ebay i z Włoch? A może ktoś z was ma jakieś radio z androidem na sprzedaż. Bardzo mi na tym zależy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co sprzedają na alledrogo możesz sam sobie sprowadzić i razem z opłatami celnymi powinno Ci wyjść i tak taniej niż ceny na alledrogo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko każda jednostka na Android udaje z marnym skutkiem rns-e. Jak dla mnie to jest szajs, montowałem kilka sztuk nie wart wydanej kasy. Owszem bajer ekran dotykowy Android wifi ale jakość wykonania poniżej dna.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z czym takie dno kolego? też zamierzam kupić takie coś uważam ze bardziej funkcjonalny od rns-ów nie trzeba montować dodatkowego blutha ma zestaw głośnomówiący itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastiki, kolor podświetlenia, uchwyty montażowe jak raz wstrzelisz w kosz juz nie wyciągniesz tak łatwo, brak FIS, problemy z graniem tylnich głośników, start ok 40sekund do kamery cofania ok 60 sekund do radia, brak współpracy z systemem anten diversity, daleko jeszcze wymieniać

Edytowane przez ziomal-84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ziomal-84 napisał:

Plastiki, kolor podświetlenia, uchwyty montażowe jak raz wstrzelisz w kosz juz nie wyciągniesz tak łatwo, brak FIS, problemy z graniem tylnich głośników, start ok 40sekund do kamery cofania ok 60 sekund do radia, brak współpracy z systemem anten diversity, daleko jeszcze wymieniać

zależy tez od parametrów 4 rdzeniowka 2gb ram myślę że da rady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...