Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OC - różne dane na polisie/w dowodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Mam pytanie o kwestię dokumentów: samochód będzie zarejestrowany w Wrocławiu na mój adres zameldowania. Polisa jednak wystawiona została na dane zamieszkania w Strzelinie - z powodów oczywistych - niższe koszty. Jak to wygląda pod kątem kontroli i papierów - dowód na Wrocław, tablice DW ale adres na kwitu OC podany na Strzelin. Na infolinii wręcz sami to zaproponowali i zapewniali, że nie ma problemu, bo najważniejsze są dane auta (VIN i tablice)

Edytowane przez rogigor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dowód na ojca jeszcze a ubezpieczenie na siebie i noł problem, także w tym przypadku też powinno być bezproblemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak rejestrowałem to otrzymałem informację że dane w polisie muszą być takie same jak w dowodzie osobistym, czyli stały adres zameldowania. Z tym że płaciłem polisę ac+oc, a czy to ma znaczenie nie wiem. Sam mieszkam w okolicach Krakowa i miałbym tansze ubezpieczenie lecz musiało pozostać na Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dziś dowiadywałem w towarzystwie tym, w którym zaproponowano mi to rozwiązanie. Dane muszą być te same tu i tu. Teoretycznie nie musiałbym tego zgłaszać, ale nie będę januszować. Chciałem 3.0, to zapłacę, trudno. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być tak samo tu i tu. Jak odpukać coś się zacznie dziać, nie będziesz umiał tego bałaganu odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przecież za 3.0 jest taniej niż za 0.8. im wieksza pojemność tym tańsze ubezpieczenie. Za Matiza musiałem zapłacić 500zl oc, a za passata 930 z oc z nnw i ac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nex napisał:

Teraz przecież za 3.0 jest taniej niż za 0.8. im wieksza pojemność tym tańsze ubezpieczenie. Za Matiza musiałem zapłacić 500zl oc, a za passata 930 z oc z nnw i ac

A gdzie kupowałeś OC i czy w tym roku? Mi wyszło najtaniej w Link 4 - 1419 zł

Edytowane przez rogigor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz najtaniej liberty - inne firmy minimum 600zl. Passat w Warcie.

Z tym że ja mam full zniżki na oc i ac.

Edytowane przez nex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dana na polisie mają być takie same jak na dowodzie, mogą wyjść problemu w przypadku szkody bo wtedy są robione zdjęcia dowodu rejestracyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo Wam wzrosło OC względem poprzedniego roku?

mam w AXA i w 08.2016 wyszło mi 489zł, a w tym roku jak robiłem sobie wstępną kalkulacje to 1120zł. Dodam, że auto mam na wieś zarejestrowaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku 720 w tym 901 zł .....Białystok 2 właścicieli zero szkod, pełne zniżki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...