Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki jest koszt przeróbki z anglika???


Cezary13

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki koszt części i jaki koszt robocizny? I jak później jest w praktyce z takim samochodem???

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 10-03-2007, 08:44 ]

a kolega chyba zapomnial o regulaminie.Wiec zapraszam do lektury a pozniej branie sie za pisane postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyspytałem fachowca od siedmiu boleści ale powiedział że części to ok 3 tysi, no i przełozenie. Stwierdził ze w 5k sie powinno zmieścić

Niestety nie jest to pewne i wiarygodne :(

Popatrz na części na allegro, zsumuj, dodaj z jakiś tysiąc na przeróbki i chyba tyle..

Sam jestem zainteresowany bo bede miał możłiwość przywiezienia z uk autka z odzysku ubezpieczyciela ; ]

[ Dodano: 27-02-2007, 23:37 ]

a4 podobno jest przekładka-friendly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 27-02-2007, 23:37 ]

a4 podobno jest przekładka-friendly)

Tak, jak wymienisz przegrodę silnika. A to już nie jest przyjazne.

No i kanały ogrzewania trzeba pozmieniać.

Ale to pestka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak wymienisz przegrodę silnika. A to już nie jest przyjazne.

też mam takie informacje, że na przeszkodzie stoi przegroda, która jednak już jest problematyczna.

Już rozmawialiśmy na ten temat, ale nie mogę odnaleźć tematów (było to jakoś we wrześniu , październiku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt przekladki to okolo 6 tys i nie ma gwarancji ze wszystko bedzie dzialac poprawnie. jednak glowny problem polega na tym ze takemu samochodowi jest bardzo ciezko zrobic przeglad pierwszy w polsce. trzeba sie dlugo naszarpac i posmarowac zeby cos z tego wyszlo. pozatym nie ma pewnosci czy sie to wszystko nie rozpadnie (co fabryka zrobila tego sie nie dotyka :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu,chociaz w UK mozna tanio kupic takie autko. :a4fan:
No i chyba o to sie rozchodzi, ojciec np miał możliwość kupić od firmy ubezpieczycielskiej a4 1.9 TDI 99' (tyle o nim wiedział bo nie brał udziału w aukcji) za 1200 funtów.. Niestety (albo stety) byliśmy zaraz po kupnie obecnego 1.6 i nie było za bardzo czym płacić ;)

A tak pozatym, to autka mająpodobne ceny jak u nas.. jedynie niektóre bite i starsze są za grosze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze odgrzewam starego kotleta ale mam pytanko co do zmaniany kierownicy a mianowicie jestem w UK i włąsnie sie zbieram do powrotu do polski posiadam moje A4 od jakiegoś czasu jest to bardzo zadbany model właśnie po wymianie wszystkich pasków i całym serwisie a to dosyć kosztowna sprawa w UK jak i w polsce ale poza tym mam sprawdzone autko z którego jestem zadowolony bardzo i sprzedajac go na szybko to bedę bardzo stratny na nim i kupujac nowe nie bede wiedział czym jeżdze pomniewaz takich autek od ,,dziadków'' z niemiec jest mnustwo:) wiec postanowiłem ze bede przekładał kierownice i mysle ze bedzie z tym mniej problemu niz z kupnem nowego i spodziewania sie wszystkiego<niewiadomego> dlatego prosze was o pomoc z tym wszystkim moze posiadacie jakis sprawdzony warsztat w okolocach wrocłąwia jezeli to mozliwe. powiem tak ze auto to 1999 1.9 tdi.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze odgrzewam starego kotleta ale mam pytanko co do zmaniany kierownicy a mianowicie jestem w UK i włąsnie sie zbieram do powrotu do polski posiadam moje A4 od jakiegoś czasu jest to bardzo zadbany model właśnie po wymianie wszystkich pasków i całym serwisie a to dosyć kosztowna sprawa w UK jak i w polsce ale poza tym mam sprawdzone autko z którego jestem zadowolony bardzo i sprzedajac go na szybko to bedę bardzo stratny na nim i kupujac nowe nie bede wiedział czym jeżdze pomniewaz takich autek od ,,dziadków'' z niemiec jest mnustwo:) wiec postanowiłem ze bede przekładał kierownice i mysle ze bedzie z tym mniej problemu niz z kupnem nowego i spodziewania sie wszystkiego<niewiadomego> dlatego prosze was o pomoc z tym wszystkim moze posiadacie jakis sprawdzony warsztat w okolocach wrocłąwia jezeli to mozliwe. powiem tak ze auto to 1999 1.9 tdi.Pozdrawiam

pomyśl jeszcze raz auto po przekładce jest jak po dobrym dzwonie :/ juz lepiej sprzedać to w UK i poszukać czegoś , wybierać jest na prawde w czym wystarczy nie patrzeć na te maga tanie super oferty :) jaki zadbany by nie był twój samochód to po rozgrzebaniu całego przodu ,bo to przecież: lampy ,wycieraczki ,lusterka, tapicerka przednich dżwi ,deska rozdzielcza ,nawiewy ,przekładnia kierownicza ,ŚCIANA GRODZIOWA!! tosz to jak dobry rozbitek bedzie :/ poskaładany z puzli i nawet niełudź się że bedzie tak cichy i nieskrzypiący jak do tąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...