Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia tylnej tablicy/nie działa przycisk otwierania bagażnika (pilot sprawny)


wug

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W moim Audi A4 B5 Avant 1,8t 1999r. mam problem z niedziałającym oświetleniem tylnej tablicy rejestracyjnej. Nie działa również przycisk otwierania bagażnika (otwieranie z pilota działa), a także tylna wycieraczka (nie wiem czy to ma związek). Mechanik stwierdził, że trzeba wymienić tylną listwę. Jako, że jestem kompletnie zielony w temacie zacząłem przeglądać Allegro i na ten moment ustaliłem, że muszę zakupić kilka elementów: samą listwę (kod lakieru LY5K), oświetlenie i 'przycisk' do otwierania klapy bagażnika. Jeśli gdzieś się mylę, to proszę o sprostowanie ;)

Czy tylna listwa (na przykład http://allegro.pl/blenda-listwa-klapy-audi-a4-b5-lift-99-02-kombi-i6734654336.html?reco_id=97997c76-1b88-11e7-9d22-0232e4f2044f&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product) musi być dedykowana dla Avanta, czy może identyczna jest dla sedana? Pytam, bo próbuję zwiększyć szanse na znalezienie czegoś w kolorze mojego lakieru. Jeśli taka listwa posiada swój nr części byłbym wdzięczny za podanie.

W kwestii oświetlenia tablicy widzę, rozumiem, że do listwy muszę zakupić coś takiego? http://allegro.pl/led-do-rejestracji-audi-a4-b5-sedan-avant-1994-01-i6748756450.html

Pozostaje jeszcze zakup 'przycisku' do otwierania bagażnika. Tutaj mam chyba największy problem. Czy ktoś jest w stanie wskazać mi numer części, której potrzebuję? Być może ktoś na forum ma namiary na jakieś konkretne miejsce, w którym mógłbym się ewentualnie rozejrzeć za kompletną listwą, razem z oświetleniem i przyciskiem?

Chciałem jeszcze dopytać, czy niedziałająca wycieraczka może mieć związek z tą listwą? Mechanik coś takiego sugerował, ale nie do końca zrozumiałem, co miał na myśli, poza tym nie wyglądał na pewnego tego, co mówił ;)

Z góry przepraszam za niefachowe podejście do tematu - mam przed sobą sporo wiedzy do przyswojenia, staram się jak mogę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...