Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa radio fabryczne.


przemek2410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno kupiłem swoją Audi A4 B6 z Niemiec. Posiadała ona radio niefabryczne Blaupunkt Essen CD33. Drażniło mnie jesli chodzi o wygląd, i kupiłem oryginalne Audi Concert cd symbol 8EO... Mysłałem, że tylko wepne wtyczki i bedzie po robocie a tu nie ma tak łatwo:facepalm:. Czy możliwe jest, że niemiec jak kupował nowe to wziął sobie to radio zamiast fabrycznego?, wychodzą tylko 2 wtyczki (brązowa i czarna) i antena. Z tego co czytam to nie ma wyprowadzonego CAN-a( połączenia od zegarów). Radio uruchamia się ale nie ma podświetlenia i nie wyswietla na desce rozdzielczej i nie graja tylne głośniki. Mam tez założoną chyba fabryczna kieszeń na radio nieoryginalne, (jest nawet ten chromowany pasek) i musze jakos ja zdemontowac zeby wsadzic to oryginalne, ale jak to zrobic to nie wiem.. Pytanie do forumowiczów, czy podłącze to samemu, bez spalenia czegos w aucie czy prowadzić do jakiegoś elektronika?, a może jest gdzieś opisane w miarę czytelny sposób?, dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko pytanko, czy te kable CAN od FISa to musze przeciągać samemu?, czyli demontować zegary itp???? i gdzies tam się wpiąć, czy są one może fabrycznie w jakiejś wiązce???, bo jeśli tak to ta cała operacja nie ma sensu.... i jeszcze to kodowanie przez kabel:facepalm:, chcąc to oddac w rece fachowca to koszty...a cała inwestycja dal wyglądu jedynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...