Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hak


dziaba5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem nie mam gniazda przy haku kable sa (10 sztuk) chcialem podlaczyc gniazdo 13 pin zarowka do reki a tu okazalo sie ze znalazlem tylko kabel z lewym kierunkowskazem i stop reszta kabli nie dziala jest jeszcze jeden taki grubszy kabel w ktorym napiecie jest caly czas co sie moglo stac gdzie szukac przyczyny z gory dziekuje za pomoc moze ktores kable trzeba ze soba polaczyc dodam ze auto posiada modul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dziaba5 napisał:
Witam mam taki problem nie mam gniazda przy haku kable sa (10 sztuk) chcialem podlaczyc gniazdo 13 pin zarowka do reki a tu okazalo sie ze znalazlem tylko kabel z lewym kierunkowskazem i stop reszta kabli nie dziala jest jeszcze jeden taki grubszy kabel w ktorym napiecie jest caly czas co sie moglo stac gdzie szukac przyczyny z gory dziekuje za pomoc moze ktores kable trzeba ze soba polaczyc dodam ze auto posiada modul

Podłącz na stałe żarówkę stopu (ten kabel już zidentyfikowałeś) i nie odłączaj jej. Dopiero po podłączeniu tej żarówki na stałe reszta świateł w gnieździe przyczepki będzie działać.
Ten grubszy w którym napięcie jest cały czas to kabel który służy do zasilania np lodówki w przyczepie campingowej i to jest ok że w nim jest stale napięcie.

Jak masz 10 kabli to masz wszystkie więc wystarczy podpiąć gniazdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...