Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie o sklepie Bestseller.pl


Rekomendowane odpowiedzi

W tym dziale możecie wyrażać swoją opinie na temat naszego sklepu, zależy nam na opinii obiektywnej - cały czas staramy podnosić sobie poprzeczkę oraz doskonalić nasz serwis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten zaszczyt wystawić pierwszą pozytywną opinię ;) 

Kontakt, wysyłka, czas realizacji zamówienia na wzorowym poziomie. Do tego byłem bardzo miło zaskoczony, jak zobaczyłem, że w paczce są gratisy ^^ 

Cena po rabacie jest bardzo dobra :P

Polecam jak najbardziej i zapewne jeszcze nieraz coś zamówię !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzibe Bestsellera odwiedzilem osobiście. Ilosc i roznorodność towaru robi wrażenie, do tego fachowa pomoc Daniela i konkurencyjne ceny ( porównywałem do MrCleanera) . Czego chcieć więcej ? :) Szczerze polecam  !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę do Daniela już ponad 2 lata, a dopiero teraz zauważyłem temat na forum ?. Świetnie doradza, ostatnio nawet telefonicznie. Nie wciska na siłę jak telemarketerzy, zdarzyło się nawet, że polecił mi zrezygnować z jakiegoś produktu argumentując "szkoda kasy". Generalnie pierwszą w życiu korektę lakieru robiłem dzięki kosmetykom i poświęconym czasie Daniela. Zakupy z reguły kończą się później niż planuje, bo większość czasu zajmuje bajerka. Bardzo duży wybór i znajomość każdego z posiadanych produktów. Poleciłem kilku znajomym i również są zadowoleni, a w dniu dzisiejszym dostałem od żony prezent niespodziankę: pianownicę i pianę adbl oczywiście dzięki świetnej pamięci Daniela, który idealnie jej doradził.

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś złożyłem zamówienie po 12.00 i bardzo miło się czyta maila wieczorem kiedy paczka jest już w drodze do mnie :thumbup1: zakupy robię co jakiś czas i naprawdę polecam wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...