Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak twierdzi Kaziu_W dobry gazownik=banan na twarzy :cool:

Zróbmy wiec tu liste warsztatów z "bananem" :cool:

Polecone/sprawdzone warsztaty montujące instalacje gazową:

posty nie wnoszące nic do tematu, pytania będą kasowane...niżej jest temat o gazie i tam proszę pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż, polecam BRC:

Artur Milli

Frysztak

woj. podkarpackie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak najabnrdziej polecam firme ABART siedziba głowna we wrocławiu filie w opolu i chyba legnicy, troceh patrzylem im na rence i nie mialme zastrzezen, wybralem ich dlatego ze maja strasznie duzy przerob i tez z tego powodu pojechalem montowac do wrocka po mimo tego ze maja filie w opo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Max polecam ABART... Polecam jednak serwisowac we Wroclawiu... bo do mojego autka sciagaja jakiegos kolesia z tamtad (po ostatnim serwisie ci z Opola cos pomieszali z softem to dlatego) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o Poznań to polecam:

INSTAL AUTO-GAZ - A. RAJZNER ul. Czarnkowska 7 60-419, Poznań

Dla mnie rewelka.

Jezeli chodzi o Stargard szczecinski to polecam:

JACEK GRUSZKA ul. Bydgoska 59 73-110, Stargard

Tam zakladalem dwie instalacje do Nexi i do golfa III jezdzilem nimi po 2 lata i zadnych problemow, fachowo zalozone i ustawione, niestety przeprowadzilem sie do Poznania i musialem zmienic gazownika i jak widac z sukcesem.

[ Dodano: 30-03-2007, 21:32 ]

A zapomnialem dodac ze u gruszki montowalem Tartarini czy cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wawie tylko i wyłącznie www.egp.pl

są to jedyni fachowcy którym oddałem/oddałbym auto na gaz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze polecam Pana Waldka z Dzietrznik :>

A4 nie jest pierwszym samochodem, który u niego "zagazowałam", ale pierwszym z sekwencją!

Żadnych problemów, fachowa obsługa, mimo niewielkiego warsztatu i mało znanych okolic godny polecenia!

Waldemar Błach

98-335 Dzietrzniki 51A

tel. 043 886 55 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prima-Gaz s.c.

20-018 Lublin

ul.Rowerowa 7

Telefon: (081) 534 51 37

Fax: (081) 534 77 14

Telefon: 0 602 388 665

e-mail:

primagaz(at)primagaz.pl

http://www.primagaz.pl/

sam u nich zakladalem sekwencje mam na niej 25 kkm i sobie chwale, ojciec tez u niech zakladal i ma juz jakies 68 kkm i tez nie nazeka serwis i porada w sprawach zwiazanych z gazem ok. Mozna ich polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem tam już gaz do dwóch autek i lux :kox:

MAROL_GAZ

Marcin Czap

84-239 Bolszewo koło Wejherowa

woj. Pomorskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i polecam warsztat http://www.autogaz.biz.pl/ AUTO WIS WARSZAWA-BEMOWO ul. Dywizjonu303/139 .

Sam mimo oporów (które tankowanie benzyny złamało) zamontowałem istalacje gazową w swojej A4 1.8 turbo i :quattro: i powiem tak; za..........la tak jak na benzynie a przy tankowaniu łzy mi już nie lecą :dance: bo 100 to nie 250 a jak nie widać różnicy to po co przepłacać.

Ja wiem, że dla paru kolegów wyda się to profanacją,(gaz) ale jak mam jeździć od czsu do czasu na benzynie to wolę na gazie kiedy tylko mam ochotę.

przejechałem już 3 tyś km i nic się nie dzieje byłem na przeglądzie darmowym i na kompie sprawdził Pan i Ja wszystko gra :oklaski:

tel.609661020 i 607083269 oraz 022 498 38 22 pan Waldemar Żurawski ( można wspomnieć, że poleca gość z czerwonej A4) ja zapłaciłem 2.5 tyś.

4Łapy pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dobry warsztat w którym zakładają gaz i nie tylko,robią to bardzo dobrze.

Paru ludków z forum zakładało już tam gaz i sobie chwalą moi kumple tez tam zakładali jak narazie wszyscy zadowoleni.

Więc można polecić

ZABRZE

ul. Pawliczka 25

tel.: (032) 271-76-29

fax: (032) 271-27-51

czynne od 8.00 do 17.00

http://www.bas.kem.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak koledzy polecam ABART Wrocław. Zakładałem u nich BRC Sequent24 i powiem że jestem zadowolony. Co do montażu to nie wiem bo na ręce im nie patrzyłem bo nie miałem ochoty im mniej wiesz tym milej się jeździ, ale chyba mają jakieś pojęcie bo ponoć ładują instalację do VW nówek. Daj im znać ze chcesz założyć LPG to kultura z terminem do ciebie zadzwonią- PROSZE, DZIĘKUJĘ WITAMY. Ogólnie duży + poleciłem ich paru kolesiom i też nie żałują.

http://www.abart.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam "CARMAX" Szamotuły ul. Żwirki i Wigury 14 tel. 0612923814 , maly warsztacik ale obsluba super fachowo, czysto i profesjonalnie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.H.U. "RAW-GAZ"

Piotr Ornafa

ul.Zwolińskiego 41a

96-200 Rawa Mazowiecka

tel. 0 601 51 35 51

Przerabiał mi już trzy samochody i za każdym razem inny typ instalacji. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Samochód chodzi tak samo na gazie jak na benzynie. Po prostu fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...