Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

AUTO-GAZ DOMAGALSKI w Radomsku. W mojej niuni to oni montowali gaz poprzedniemu właścicielowi w 2005r. jako ze mam tam rodzinę to po dziś dzień jeżdże do nich z przeglądem serwisowym a i z problemami ktore wynikają w trakcie eksploatacji. a co najwazniejsze ich ceny są dość konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie POLECAM zakład

Auto-Gaz Piotr Nowotczyński

06-500 Mława ,ul.Gdyńska 25

tel.23-655 33 55.

Miałem problemy ze swoim Golfem. Gasł, prychał, zdychał.

Pojechałem do nich 250km w jedną stronę i nie żałuję.

Otworzyli maskę i się przerazili. "o rany kto to zakładał, robimy rewolucję"

Odłączyli instalacje, najpierw ustawili auto na samej benzynie, później wyjęli wtryskiwacze, dysze itp.

Rozwiercili odpowiednio dysze, zmierzyli ciśnieniomierzem, włożyli po swojemu, przejechali autem ustawiając mapę paliwową i jest jak należy.

Minęło 7 miesięcy, a ja zapomniałem że mam gaz w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gorąco polecam gościa który zakłada gaz za Raczynem w łódzkim niestety nie chce mi sie teraz szukać papierów i nie dam lepszych informacji. Oczywiście jak będę miał więcej czasu to od razu napiszę. Ale ktoś może już wiedzieć bo on w tej miejscowości jest jedynym monterem. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam serdecznie: montowali mi gaz do trzech pojazdów m-ki Audi i za każdym razem było ok.

GREDAR

Świdry

21-400 Łuków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny :

Jakart AutoGaz

Wroclaw

www.jakart.pl

Wlasciciel slowny i przyjaznie nastawiony, podczas montazu stosowali pokrowce ochronne, silnik przykrywali kocem i operowali tylko na potrzebnym obszarze. Do tego pozniej zasypalem ich pytaniami na ktore cierpliwie odpowiadali. Na poczatku troszke problemow z mapa ale regulacja w trasie to dla nich nie problem i nie trzeba o to prosic.

Zdecydowanie na PLUS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem tak: jak zakladac gaz na Slasku to tylko Myslowice, ul. Rzemieslnicza. Autoryzowany serwis Czakramu.

Scenariusz byl taki: umowilem sie na wizyte, podstawilem autko o 8 rano, o 12 gazik zalozony. W pierwszej chwili pomyslalem,ze wsadzili na sztuke,zeby bylo, ale to jest niemozliwe u nich, bo mialem gaz w 3 samochodach przez nich montowany i za kazdym razem 0 problemow, mimo, ze byly to zwykle instalacje BRC. Teraz mam oczywiscie Sequent 24. Dla zainteresowanych moge zrobic fotki. Instalka zalozona superancko. 0 wiszacych kabelkow itp., wszystko ladnie pospinane,az milo pod maska popatrzec. Cena jak za BRC Seq 24 nie byla za wysoka, ale o tym ewentualnie na priv. No i dostaje ta pewnosc,ze jak sie cos zwali (nie daj boze) to nie beda mi grzebac przez tydzien w samochodzie, bo kilka razy przez telefon mi powiedzieli co moze byc, jak sie cos niedobrego dzialo z wczesniejszymi instalacjami( teraz oczywiscie tylko komputer,ale mimo wszystko dobry serwis to podstawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam świetnego gazownika Firma VIS-ECO w Kusiętach pod Częstochową montował mnie w 2 autkach nie Audi ale instalki marzenie widziałem u niego Subaru impreze na montarzu i VW Touareg a to potrzebuje dobrej instalacji obsługiwał też flotę w której pracowałem nigdy nie było problemów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie minął miesiac od zalozenia gazu, instalacja oczywiscie brc sequent 24. oprocz falujacych obrotow nie mam problemow (odpukac), ale na pb te same objawy. gaz zakladany w katowicach w firmie KKL AUTO GAZ, powiem szczerze ze nie zajmuja sie zadna mechanika oprocz instalcji gazu, a roboty maja duzo. cena mysle tez nie za wysoka. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stroiciel "fortepianów" :decayed:

Rafał Bednarek

Aleksandrów 9

97-438 Rusiec

509 863 575

trasa Bełchatów - Wieluń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam zakład: http://www.bluelpg.pl/

BLUE

05-120 Legionowo

Aleja legionów 16a

tel. (022) 774-38-94

kom: 0-601-900-800

Zakładałem w swojej a4 1.8T gaz śmiga aż miło. Kumpel w dwóch passatach - takie same silniki - również zero problemów.

Cenowo - BARDZO przystępnie.

Dla ludzi z okolic dobra oferta - przeglądy i wymiany filtrów w ramach gwarancji i nie tylko bardzo tanio.

Pozdrawiam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam "CARMAX" Szamotuły ul. Żwirki i Wigury 14 tel. 0612923814 , maly warsztacik ale obsluba super fachowo, czysto i profesjonalnie :thumbup:

Również jak kolega polecam ten zakład "CARMAX" Szamotuły ul. Żwirki i Wigury 14 tel. 0612923814 .

Fachowcy z prawdziwego zdarzenia, pokazowy warsztat i profesjonalne podejście do tematu.

Zakładałem tam 3 instalacje MONDEO MK3, AUDI 1.8 T i oczywiście moje AUDI. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam firmę Eko Alma z Radwanic- okolice Wrocławia. Z tego co pamiętam to oni jako pierwsi ściągali systemy BRC w Polsce i szkolili wszystkie serwisy. Robiłem tam 3 samochody i do tego jeszcze kilku moich znajomych. Wszystko śmiga bez problemu. Oto namiary na nich:

EKO ALMA SP.J.

ul. Grafitowa 2

55-010 Radwanice

tel. +48 71 311-73-97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam firmę Eko Alma z Radwanic- okolice Wrocławia. Z tego co pamiętam to oni jako pierwsi ściągali systemy BRC w Polsce i szkolili wszystkie serwisy. Robiłem tam 3 samochody i do tego jeszcze kilku moich znajomych. Wszystko śmiga bez problemu. Oto namiary na nich:

EKO ALMA SP.J.

ul. Grafitowa 2

55-010 Radwanice

tel. +48 71 311-73-97

również ich polecam... od nich właśnie część chlopaków przeszło do ABART.. byłem tam u nich kiedys regulować gaz.. profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...