Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Auto Gaz Domino Łańcut k. Rzeszowa

Dane firmy

Strona fimy DOMINO Auto Gaz

Zakładałem do 1.8 ADR Staga wszystko na ich cześciach oczywiscie na gwarancji zrobione jakies 25 000 km wszystko działa jak powinno, zaplaciłem 2400 ( jakies 2 lata temu :) ) bardzo fachowo i szybko ( szybko = dobrze :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Zakład Auto-Gaz w Koszalinie na Kupieckiej 3. Niedrogo, fachowo, dogodny kontakt.

Od dwóch miesięcy silnik na gazie szarpał mi na niskich obrotach i czasami dusił się przy mocniejszych depnięciu. Dwa zakłady w Koszalinie nie były sobie w stanie poradzić, w końcu trafiłem na Kupiecką i problem z głowy.

Polecam

A jeżeli chodzi o Warszawę, to Darmil przy Toruńskiej. Przedstawiciel firmy Elpi-Gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Zakład Auto-Gaz w Koszalinie na Kupieckiej 3. Niedrogo, fachowo, dogodny kontakt.

Od dwóch miesięcy silnik na gazie szarpał mi na niskich obrotach i czasami dusił się przy mocniejszych depnięciu. Dwa zakłady w Koszalinie nie były sobie w stanie poradzić, w końcu trafiłem na Kupiecką i problem z głowy.

Polecam

A jeżeli chodzi o Warszawę, to Darmil przy Toruńskiej. Przedstawiciel firmy Elpi-Gaz.

To teraz zapraszamy na spoty do nas do Koszalina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autosystemy-Kliczkowski Warsztat Montażu Autogazu KRĘPA koło Zielonej Góry.

Profesjonalna obsługa, zrozumienie, wysłuchanie, podjęcie prób i podmianek na własny koszt - efekt A4 jeździ jak na benzynie. Miałem kłopoty przez pół roku i nikt nie mógł pomóc a tutaj chwila moment i wszystko działa.

Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełną odpowiedzialnością chciałbym polecić:

Firmę Dar-Gaz

Dariusz Krzywda

Kuczewola 6d

62-862 Iwanowice Okolice Brzezin, Kalisza (wielkopolskie)

tel 888 462 007

Dar-Gaz instalacje gazowe Kalisz Strona główna

[email protected]

Montaż profesionalny, samochód sprawuje się świetnie ma moc jak na benzynce (moje Audi a4 3.0 ASN). Jest to jeden z lepszych instalatorów z forum lpg-forum.pl więc naprawdę POLECAM!!!

Także polecam, sam mam instalacje od niego. Zero problemów chociaż wadą jest to że nie montuje całego wlewu przy klapce od benzyny (dostajesz korek który musisz wkręcać). No i ostatni odcinek drogi to gorzej niż ser szwajcarski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle broniłem się przed instalacja LPG i w końcu założyłem mogę polecić firmę z Mazowieckiego a dokładnie z Sochaczewa

AutoGaz Sochaczew - O nas

FAR-GAZ Faryn Zbigniew

96-500 Sochaczew,

Rozlazłów 65

mazowieckie

Tel.: 502280143

Profesjonalny montaż i regulacja, w ogóle nie widać ze mam LPG w samochodzie i nie czuć żadnej różnicy poza podjazdem do innego dystrybutora na cpn, Pan Zbyszek potrafi doradzić i nie upiera się przy swoim jak większość gazowników, miły można z nim porozmawiać o wszystkim

gazował już kilka 1.8t i po opiniach znalezionych w sieci postanowiłem wybrać się do niego.

No i cena za markowa instalacje STAG reduktor KME i wtryski HANA dużo niższa niż w Warszawie, a z wawy autostrada to rzut beretem do Sochaczewa.

Wiec jeśli ktoś chce skorzystać to ja mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie najlepsi na podkarpaciu :wink:Multiserwis

robilem u nich instalke i jestem w pelni zadowolony swietne wykonanie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to chciałbym się dowiedzieć czy jest godny polecenia gazownik w Krakowie lub w okolicach ewentualnie Katowice? Czytałem trochę tego i widzę że w Kato jest paru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Polecają mi gazownika Artura Krzyżanowskiego z ul.Fabrycznej6 dawniej miał warsztat na ul. Junackiej we Wrocławiu.Pytam klubowiczów czy faktycznie to dobry fachowiec i prosze może mi ktoś poleci swojego sprawdzonego gazownika.Dzięki

Też polecam i dodam tylko, że jak masz problem z autem, a kupiłeś z instalacją LPG, to nie znam lepszego fachowca, a kilka aut moich i znajomych zrobił, gdzie inni niestety nie dali rady. A i ceny niskie. Szczerze polecam.:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG SERWIS

Mirosław Jasieniecki - tel. 600 899 964 (z autopsji - najlepiej dzwonić po południu ).

okolice Włocławka

Z pełną odpowiedzialnością polecam p. Mirosława Jasienieckiego z Włocławka. Montuje instalacje już ok. 10 lat (jak nie dłużej). W sumie teraz zakłada tylko BRC (autoryzowany montażysta), ale poradzi sobie z każdym problemem. Co prawda jeżdżę teraz klekotem ale przed B6 montował mi instalację do skomplikowanej V-ki i robota była na najwyższym poziomie (montaż co prawda trwał 3 dni, ale wszystko było tak dopracowane, że jeżeli zajęłaby ta robota nawet tydzień to nie powiedziałbym złego słowa). Znam parę aut, w których montował instalacje i nikt z użytkowników nie narzeka. Zawsze przykłada się do montażu i nic nie robi "na szybko". Ja po wykonanej przez niego pracy mogę śmiało polecić jako naprawdę znającego się na instalacjach profesjonalistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

Multiserwis :kox:

Pełen profesjonalizm ze strony chłopaków. Tak schludnie zrobionej instalki chyba jeszcze nie widziałem :naughty: Przejechałem dopiero 13k ale myślę, że już teraz mogę polecić firmę.

Instalacja od lipca 2013. Spalanie 10-10.5 lpg/100km na 205/55/16. Zobaczymy czy wzrośnie na 235/45/17.

PS. Brat Vectre C GTS 2.0T też u nich zagazował. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...