Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam firmę Sparko we Wrocławiu

Dają dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów

Wszystko jest najwyższej jakości BRC nic nie lata luzem polecam.

Mój znajomy mi polecił on tam już trzy auta robił i jest zadowolony,12 lat na rynku

mi montowali do a4 1,8T 180km i nie ma żadnych szarpań jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Sparko we Wrocławiu

Dają dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów

Wszystko jest najwyższej jakości BRC nic nie lata luzem polecam.

Mój znajomy mi polecił on tam już trzy auta robił i jest zadowolony,12 lat na rynku

mi montowali do a4 1,8T 180km i nie ma żadnych szarpań jest ok

Podaj jeszcze adres niech ludzie wiedzą gdzie jechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja zakładałem swoją instalacje w:

ALEX F.H.U. ROBERT SMERECZYŃSKI

ul. Różana 1, 05-816, Opacz Kolonia

adres

Tel. :22 723 01 44

http://lpg-brc.pl/index3_pokaz.php?name=0302

Z tego co pamiętam nie tylko ja jestem zadowolony i instalacji i obsługi u nich

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=100935.msg1164177#msg1164177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIAŁYSTOK - polecam Mirosław Andrzej Gryko STAGMAG - profesjonalista, (staranność, dokładność to cechy wrodzone) Chłopak z AC jest to warsztat partnerski montujący podzespoły AC-oskie

wylotówka dr kraj nr 65 w kierunku na BOBRY od ronda za Grabówką około 1km. POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić gościa, który mi montował LPG. Naprawdę zna się na rzeczy. Czas montażu 1 dzień. Taksówka mnie odwiozła do domu, potem po mnie przyjechała ( na terenie trójmiasta). Terminy ma długie, ale moim zdaniem warto poczekać.

Auto Gaz Gdańsk S-M Sławomir Barabasz

adres:

80-298 Gdańsk, Cementowa 16A

tel:

609-103-025

e-mail:

[email protected]

www:

www.autogazgdansk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam P. Tabaka w Starym Rybiu. Woj.małopolskie. moje audi smiga az milo. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę "AUTEX" Maciej Tylicki 06-500 Mława ul.Napoleońska 69 tel.023-654-27-39, kom.501-129-898.Od ośmiu lat trzecie auto przerabiane na LPG i zero problemów jest :good: POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecic Wam moge z Katowic firmę http://www.autoinstal.pl/

skorzystałem z ich usług zakładając w samochodach służbowych instalacje gazową (sekwencja) i mogę tą firme polecic kazdemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jest to solidna i fachowa ekipa zawsze znajda czas na rozmowe i fachowa pomoc ,nieodsylaja bez obgadania problemu

Adres:

ul. 1 Maja 228

44-325 Mszana

woj. śląskie

Dane kontaktowe:

strona internetowa: www.autobednarczyk.pl,

tel. 032 472 03 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie polece firme TOMGAZ miejscowosc Kwiatkowka kolo Tomaszowa Mazowieckiego

wczesniej zrobilem rozeznanie wsrod kilku forumowiczow i sie okazalo ze tez tam montowali

a na miejscu okazalo sie ze chlopaki zagazowali polowe fur z mojej wioski wiec swiat jest bardzo maly :kox:

ale do rzeczy montaz trwal niecale 3 godziny i jak narazie jest wszystko git (ale odpukac bo zapesze :>)

wiec jesli ktos jest z lodzi lub okolic i sie waha gdzie montowac to polecam spobie zrobic wycieczke wlasnie tam

ceny niewygórowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam warsztat V-Gaz

Paweł Rząca

ul.Polna 12

51-361 Wilczyce koło Wrocławia (praktycznie to juz Wrocław)

tel.509633733

Niedawno zamontowałem tam lpg i jestem pod wrażeniem, Paweł na prawdę zna sie na rzeczy i przykłada się do montażu, nie idzie na łatwiznę, widac że jest pasjonatem .

Na regulacje i różne poprawki przyjeżdza do niego bardzo duzo osób z różnych forów internetowych z dolnego śląska i nie tylko .Nawet kolega z naszego forum jechał, aż z Płocka, bo nikt nie mógł ogarnąć problemu z jego instalką i dopiero Pawłowi się to udało .

Przy okazji Paweł ma świetnie wyposażony zakład mechaniczny, ja przy montażu lpg zrobiłem sobie od razu komputerową geometrię kół :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zamiar w nadchodzącym tygodniu zamontować gaz BRC Sequence 24. Zastanawiam się nad oddaniem samochodu to warsztatu SP Auto w Szczecinie. http://www.spauto.pl/. Czy ktoś może coś napisać na ich temat ? Jakieś swoje doświadczenia? jak robota, instalacja, podejście do klienta no i oczywiście serwis instalacji. Będę wdzięczny za kilka słów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...