Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniające się kąty w grupie 93


spectrum89

Rekomendowane odpowiedzi

ty ale dla jasność w jakich okolicznościach zmieniają się te kąty? Np po zmianie rozrządu i wariatorów  miałeś ustawiony na powiedzmy 2;2;2;2 a po miesiącu zrobiło ci się 2;2;10;3 ??? a wałki całe sprawne ktoś sprawdzał i ewentualnie sitka nie zapchane od syfu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąty zaczęły się tak zmieniać po wymianie kół z regenerowanych na używane zakupione w necie. Na wcześniejszych było powiedzmy 1,0,1,2 itp, ale nigdy nie przeskoczyły o więcej niz stopień. Nieosiągnięte fazy rozrządu miałem i na tamtych regenerowanych i na obecnych. Sitka podobno wyczyszczone. Te kąty przestawiły się niemalże od razy, a po miesiacu jeszcze mocniej, jak widać na obrazkach. Chciałem zmienić znowu na te od zakupu auta, które regenerowałem, ale chłopaki z Sulejówka znowu mi krzyknęli kilka stówek za rozbieranie, mimo, że oddali mi z takim problemem zmieniając te wariatory... uznali, ze te regenerowane mają mały luz i w dodatku pasek jest jakby luźniejszy na nich.. co do wałków to nie wiem czy ktoś to ogarnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm grubszy temat kolego tez drąże w temacie bo na jednym wariatorze mam duży odchył w porównaniu z ustawieniem po remoncie a gdzie renegerowałeś wariatory? może miałeś kontakt z waskijem z forum co on na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te regenerowane nie są obecnie założone, ale na nich było lepiej. Kolega waskivw mówi, ze problem może leżeć głębiej, walki, głowica a za tym spore koszty..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...