Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kluczykiem nie reaguje za każdym razem


Wasyl622

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z kluczykiem w swojej audi. Kluczyk raz przy przy wciśnięciu zamykania lub otwierania auta zamknie drzwi za pierwszym wciśnięciem lub otworzy a raz za 5 razem. Dałem kluczyk do sprawdzenia na przyrzadzie działa za każdym razem, sprawdziłem wiazki w drzwiach wszystkie są sprawne. Moduł komfortu wiazki oraz luty w nim wszystko jest z nimi ok. Gdzie szukać problemu. Kluczyk ma nowa baterię kodowałem go od nowa na vagu nic nie pomaga. Mam tylko jeden scyzoryk więc nie wiem jak z innym. Miał ktoś podobna sytuacje lub wie gdzie tkwi problem proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, tj mam ustawione ryglowanie drzwi pow 15 km/h i ostatnio zacz to szaleć dokonać za każdym razem kiedy przekraczałem wskazań prędkość bez wcześniejszego otwierania. Wyłączyłem to jednak problem jest również zamykanie z pilota bo nie za każdym razem działa. Zamykając kluczykiem czasami nawet zamyka tylko drzwi pierwsze kierowcy a reszty nie. Co za diabeł, ?

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka
 

Zawartość dodana 7 minutes later

A jeszcze jedno nie zapala się lampka zamknięcia drzwi przy klamkę jak wciskamy przycisk

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez lemak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...