Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant


tomek899

Rekomendowane odpowiedzi

witam. ostatnio jak otwierałem klape(avant) usłyszałem strzelajacy dzwięk z zamka. Czy to moze oznaczac ze zamek niebawem do wymiany czy jak? czy moze tez tak macie ? wszystko sie otwiera i zamyka ok.

Moze wiecie jak to naprawic zeby nie "strzelal"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli pisząc "strzela"... 

1 godzinę temu, tomek899 napisał:

Czy to moze oznaczac ze zamek niebawem do wymiany czy jak?

Czekaj aż się to rozwinie. Nie szukaj problemu na siłe, skoro narazie wszystko chodzi ;):kwasny:

Może spróbuj go przesmarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no nie ma takiego dzwieku jednego pstryczka że klapa się otwiera jak naciskam przycisk otwierania w klapie, tylko takie ciagle "{strzelanie" :) nie wiem jak to nazwac, probowałem smarowac ale nic z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z kałacha na.......dalał mam to samo u siebie :) "Niszcisen karabinen pistoleten" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrałem filmik ale zajmuje 29 mb wiec tutaj nie wejdzie, jest tak jak napisał poprzednij, jak dłuzej przytrzymam przycisk otwierania to tak strzela jak z kałasza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi koledze ? Też mam ten problem i nie wiem czy wymienić cały zamek czy jest jakiś sposób na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Niedawno zakupiłem A4 B7 i niestety mam ten sam problem z zamkiem. Czy ktoś wie w czym tkwi problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi powiedział, że może to być problem z masą i trzeba dać plastikowe podkłądki między zamkiem a klapą ja jeszcze tego nie próbowałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2017 o 05:31, tomek899 napisał:

ciekawe czemu sie tak dzieje i jak to naprawic

Zamek jest do wymiany, tam jest elektromagnes i on szwankuje dlatego tak "strzela", nowy z ASO cos około 200zł dałem z tego co pamietam, miałem ten sam problem, koszt nieduży więc lepiej ori kupić:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, temat dosyć stary ale może się komuś przyda. U mnie strzelało dokładnie tak jak na filmiku powyżej, w zasadzie za każdym razem.
Naprawiłem przez przypadek, mianowicie wymieniałem siłowniki klapy na takie które będą samoczynnie otwierać klapę po przytrzymaniu przycisku na kluczyku. 

Wymieniłem i nie dość że otwiera z kluczyka bez terkotania to przy normalnym otwieraniu problem ustąpił. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że ja prawie rok temu też założyłem takie siłowniki i też przestało mi strzelać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o siłowkach które z automatu podniosą klapę do góry po przytrzymaniu środkowego przycisku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy wymiana zamka na poniższy załątwi sprawę? Do tego będzie szansa na zrobienie kamerki cofania :)


https://pl.aliexpress.com/item/SONY-CCD-HD-rear-camera-handle-position-night-vision-for-A6L-Q7-A4-A3/715632755.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.51dd2e0eZegCaQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz jaki jest numer tego zamka? bo na necie jest z 5 rodzai ? czym one sie roznia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...