Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne otwieranie klapy bagażnika B7 sedan


koloboro

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę kotleta. Pokazuje w poście afro " Przepraszamy, nie możemy wyświetlić tej zawartości ponieważ nie masz uprawnień, aby ją zobaczyć. " Chciałbym zamontować takie patent do siebie. Ktoś jakieś info zapoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój odnośnik kierował do nieaktualnego już ogłoszenia, w którym były do nabycia potrzebne do tego efektu zawiasy, sprężynki i siłowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem - wymiana całych zawiasów ze sprężynkami i mocniejszymi siłownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiasów od czego? Siłowniki ile N i jakie sprężynki? Bardzo ogólnie napisałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj uważanie co afroo. pisze. Wymieniasz cały zestaw ponoszący klape - zawiasy, sprężyny, siłowniki. Co gdzie i jak nie powiem, nie wiem, niepopularny mod w sedanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Damianq napisał:

Zawiasów od czego? Siłowniki ile N i jakie sprężynki? Bardzo ogólnie napisałeś :)

Mało kto sztukuje te części. Najlepiej poszukać na aukcjach całych zawiasów. Kwestia poszperania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Panowie tylko czy te zawiasy są z A4 B7 czy innego modelu? Jakieś numer części? Parzyłem na aukcjach ale nic takiego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiasy są z A4 B7, mało jest tego na rynku wtórnym, ale czasami się trafia. Poniżej nr wszystkiego co potrzeba do tego moda:
zawias lewy 8E5827301H
zawias prawy 8E5827302H
sprężyny gazowe 8E5827552K x 2szt
sprężynki 4F5827665A x 2szt

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie !

 

W jakim B7 seryjnie to jeździło?

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Damianq napisał:

Dzięki wielkie !

 

W jakim B7 seryjnie to jeździło?

Przeważnie w RS4 B7, wysłałem Ci coś na pw :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie zakupiłem oryginalny zestaw używany na allegro z B7 05r. zawiasy ze sprężynkami i silownikami 700Nm ale klapa unosi się tylko centymetr do góry i dalej trzeba jej pomóc, chociaż chodzi jekko jak w standardzie... W czym problem? Siłowniki są również z tego samego samochodu 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest niska temperatura, niestety siłowniki mają już swoje lata i nie funkcjonują jak nowe. Poczekaj do wiosny i wszystko będzie ok - to tak na pocieszenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem te słynne automatyczne otwieranie klapy i była kiszka.  Z oryginalnymi siłownikami rzecz jasna . Dopiero zamienniki siłowników  tj. Krosno 24519+ niebieskie sprężyny 19 x 44 z allegro i otwiera się  zimą całkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Axel1 napisał:

Zamontowałem te słynne automatyczne otwieranie klapy i była kiszka.  Z oryginalnymi siłownikami rzecz jasna . Dopiero zamienniki siłowników  tj. Krosno 24519+ niebieskie sprężyny 19 x 44 z allegro i otwiera się  zimą całkiem. 

Raczej nie możliwe że nie dały rady. Z jaką literką na końcu były siłowniki? Bo tylko z "K" cały zestaw pracuje tak jak powinien a przeważnie dają z "J". Ja jak kiedyś montowałem ten zestaw to nawet w ASO się pomylili i musiałem czekać 3 dni na dostawę odpowiednich siłowników z Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie były już zużyte  albo sprzedawca sprzedał to co sprzedał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2018 o 05:12, Gregory87 napisał:

Przeważnie w RS4 B7,

znalazem na ebay z tym nr 8E5827301G /302G sprzedawca twierdzi,ze sa z rs4 b7 sedan

czy ktos moze potwierdzic,ze sa takie same jak z literka H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...