Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mikoda czy ATE ?


muszysty

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka... Wiem wiem co to w ogole za pomysl porownywac te dwie firmy. Ja nie mam zamiaru aczkolwiek koncza się tarcze i klocki mechanik namawia mnie na ATE lub HELLA wiadomo gorna polka musi być dobrze ALE... no zawsze jakies jest. Znajomy ma e60 ale spokojnie nie ma 21 lat i tata mu nie kupil autka. Powazny gość posiada przetaczanie tarcz w Poznaniu i sam u siebie wlozyl MIKODY i powiedział ze jak mnie stać placic za napis na opoakowaniu kup ATE on ma MIKODY przod tyl u siebie i u zony w aucie i mowi ,ze jest wszystko jak trzeba i on takie będzie kupowal i może z czystym sumieniem polecić... Zdania na forach rozne... Może wy macie jakies doświadczenie z tymi tarczami i cos poradzicie ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikody znam dobre za te cene tez moge polecic do normalnej jazdy i aut ze slabszymi silnikami zamontowalem ich mnustwo jednak zdazaly sie giac po malych przebiegach i w fiescie nawet z silnikiem 1,3, ate montuje zero reklamacji w autach z silnikami ponad 300km gdzie kierowcy opony markowe wytrzymuja gora 50tys,sprawdz tez trw gorsze od ate lepsze od mikody 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych co wymieniłeś to tylko HELLA

lub to co DEV wymienił

ewentualnie TEXTAR też będzie ok

ATE to pakowacz i jest drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Może macie jakiś sklep internetowy gdzie kupić najlepiej bądź stacjonarny Poznań okolice ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 200koni a4 jezdze na mikodach, a w sumie to juz je prawie zjechalem. mam tez passka b5 tez kolo 200 koni, jezdzi na mikodach, tez zero problemu. za to mialem febi. toczylem je 2 razy, za kazdym razem dostawaly bicia. troche deszczu, pare zahamowań i febi krzywe ; ) znajomy za moją namową tez jezdzi na mikodach i tez no problem.  jak jezdzisz normalnie, to nic lepszego od mikody  Ci nie potrzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, muszysty napisał:

Dzięki za pomoc. Może macie jakiś sklep internetowy gdzie kupić najlepiej bądź stacjonarny Poznań okolice ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przezmierowo krancowa6c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusse normalnie to dużo powiedziane jeżdżę jak dziadek żadnych gwałtownych przyspieszeń hamować trzymania na zderzaku itp... zwykła jazda z punktu a do b. Zaryzykuje te mikody przejeździe z dwa miesiące i napisze opinie co i jak a powiedz mi tylko jakie klocki do nich masz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki firmy mikoda :) bralem caly zestaw od nich. klocki tez produkują.  ja kupowalem bezposrednio od producenta, mailowo zalatwilem, wysylaja kurierem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Arek W. napisał:

Jak się spisują te Mikody ? 

dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka zestawów w tym roku montowałem, zadnych reklamacji

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...