Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo dobre auto i jeszcze lepszy silnik ;d mam już 7 lat i jest cacy :) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jestem posiadaczem golfa 5 ktorego sprzedaje , obecnie musze dozbierac na audi b8 . Ale juz sie zarejestrowalem jak przyszly posiadacz :D witamwszsytkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze pojezdze audi dłużej niż poprzednimi samochodami ? audi jest ? liczę na pomoc jeśli bd potrzebował pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojej b6 

IMG-20170403-WA0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam na imię Arek,

Jestem z Ełku, warm-mazur.

Od stycznia właściciel A4B5 1.8T APU 00`

Jeżeli przeczyta to właściciel niebieskiej S4B5

z mojej okolicy to zapraszam do kontaktu :D

Pozdr

20170325_120156.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) czas najwyższy się przywitać szanownemu gronu:) Autko A4 B6 1.9 AWX program na 150 KM 330 Nm :)f0128c1ad04ad244cff80ad7fe79c6e7.jpg

 

Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem z Dąbrowy Górniczej. Pozbyłem się passata b5 w kombi na rzecz a4 b5 ajm r2000,  od brata w spadku więc nic tylko śmigać ;) .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Jestem Michał z miejscowosci Podwilk. Kto zna Orawę to wie gdzie to jest. okolice Nowego Targu,Rabki,Zakopanego.

woj. małopolskie

Moj samochod to Audi A4 B5 [1Z M5F]

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 11 latach użytkowania A4 B5 nadszedł wreszcie czas na zmianę. Jestem na etapie szukania A4 B8 z silnikiem 2.0 143 K w kombi. 

Cały czas szukam roznych informacji o tym modelu. 

Pozdrawiam Wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od wczoraj stałem się posiadaczem A4 B8  z 2013r. po przesiadce z insigni wrażenia pozytywne mam nadzieję, że współpraca na forum będzie układała się dobrze. NA początku na pewno potrzebna będzie wasza pomoc lecz na pewno z czasem ja również będę mógł odwdzięczyć się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam.

1491853974519837197165.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy i fanów a4. Mam na imie Łukasz jestem z okolic Szydłowca/Skarżyska obecnie przebywam w Kielcach. Na chwilę obecną jeżdzę czymś takim, ale planuje zmiane na A4 i właśnie dlatego tu trafiłem bo liczę na jakąś małą pomoc w wyborze ;))

clk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Sylwek ale wszyscy mowia do mnie Mucha:) jestem z Zamościa woj. lubelskie  i posiadam Audiczke a4 b6 ktora mam juz 3 lata z silnikiem  1.8t BEX... 

cfzsecdr.jpg

Edytowane przez Mucha23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema [emoji4] Pochwal sie bexiakiem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: "bez gwiazdy, nie ma jazdy" :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule witam wszystkich. Pol roku temu dołączyłem do grona szczęśliwych posiadaczy audi. Do tej pory byłem fanem VW :D Pomimo wielu negatywnych opinii zdecydowałem się na silnik 1,8 TFSI 120 KM z racji tego, że moje roczne przebiegi są naprawdę mizerne. Mam nadzieję, że dowiem się tu wielu ciekawych rzeczy dot. mojego autka od bardziej doświadczonych osób.

Pozdro!

Edytowane przez Medivh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Kuba i jestem od października 2016 roku posiadaczem Audi A4 B6 1.8T 150 w quattro. Mam nadzieję znaleźć tu sporo ciekawych informacji i w miarę moich możliwości dzielić się doświadczeniami nabytymi podczas użytkowania audi. Pozdrawiam

K.

 bccd65f8bab5d93c74868563f7c543ce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Witaj w klubie A4. Zapraszamy na warszawskie spoty w każdy wtorek o godzinie 19:00. Info tutaj: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...