Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Imobilajzer AEB


michaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy można wyłączyc imobilajzer w audi poznieważ mam jeden kluczyk a w nim jest imobilajzer i chiałem dorobic sobie nowy i nie wiem jak to zrobic na wypadek gdyby, zgubił orginalny kluczyk.

[ Dodano: 27-02-2007, 21:49 ]

:audi::a4fan::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Audi to nie jest jakiś syf, tylko porządny samochód. Nowy kluczyk można zaadaptować, a jak się martwisz o to, że zgubisz kluczyk, to idź sobie do gościa od dorabiania i powiedz, żeby Ci zeskanował kod z kluczyka i zrobił nowy. Cała filozofia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michaty, zrób sobie prezent > http://allegro.pl/item168331014_kluczyk_kluczyki_audi_scyzoryk_oryginal_1_klasa_.html i teraz daj do zrobienia immo.

Polecam tego gościa, sam od niego kupiłem - dobry kontakt i można pohandlować :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie kupiłem sobie centralke z dwoma scyzorykami i tam nie ma immo. jutro bede musiał jechac do klucznika i dowiem sie czy da rade zakodowac immo, jezli ktos wie gdzie na terenie pozania da rade to zrobic to prosze pisac.

pozdrawiam. :bicz:

[ Dodano: 01-03-2007, 17:27 ]

nie wydaje mi sie zeby tak normalnie kazdy punkt dorabiania kluczy moze zkodowac immo. czy ktos moze mi napisac jak działa w audi immo czy on jest połączony z kluczykiem jakims przewodem czy tylko to jest ta zatopiona pestka.

pytam sie bo kupiłem klucz scyzoryk i mam problem z imobilajzerem bo w tym co kupiłem to nie ma immo do zakodowania.

nie wiem czy jest jakas szansa?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo w Twoim Audi nie jest połączone żadnym przewodem. Jak otworzysz swój kluczyk, to znajdziesz tam małą szklaną tulejkę (transponder). PO prostu delikatnie ją wyjmij i przełóż do swojego nowego kluczyka. Wielokrotnie było o tym na forum. Jak chcesz immo do drugiego kluczyka, to musisz kupić czystą pastylkę i zaprogramować w jakimś punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zmieni licznik na inny to jest możliwość zgrania imobilajzera do starych kluczyków ??? Czy jest to proste czy trzeba wymieniać transpordery ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zmieni licznik na inny to jest możliwość zgrania imobilajzera do starych kluczyków ??? Czy jest to proste czy trzeba wymieniać transpordery ???

Nie trzeba tego robić, immo nie jest w liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zmieni licznik na inny to jest możliwość zgrania imobilajzera do starych kluczyków ??? Czy jest to proste czy trzeba wymieniać transpordery ???

Nie trzeba tego robić, immo nie jest w liczniku

W modelach A4 od rocznika 98 wzwyż imobilaizer jest niestety w liczniku i tu pojawia się problem z przeprogramowaniem go w przypadku zmiany zegarów ponieważ na 90% trzeba zakupić te same :frown: A może ktoś zmieniał na inny model licznika i elektronikowi udało się przeprogramować imobilaizer ???? Jeśli tak to odezwijcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...