Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rnse plus nie mozna wyciagnac plyty


radIE

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zastanawiam sie ze po podpieciu diagnostyki (snap-op, autel itd ) mam ten sam blad w module licznika, wiec k line gdzies gubi od licznika do radia tak ? Jak podepne nowy przewod od licznika to powinno dzialac ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radio idzie po kline musi działać jak nie działa to uszkodzenia szukaj w radiu. K line to jeden przewód do kilku urządzeń nie ma nic po drodze jak nie działa to licznik nie ma nic do znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomus to czemu po wlozeniu do kumpla a4 b6 mozna sie polaczyc ? hmm... no nic bede dzialal dalej ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec udalo sie , po podlaczeniu radia do a4 b6 skasowaniu bledow w zegarach (brak komunikacji z radiem) ponownym kodowaniu "eject" plyciunia wyjechala ... tak wiec teoretycznie rozwiazany problem ... natomiast po odpieciu wiazki i ponownym podlaczeniu do momentu nie skasowania bledu w zegarach nie mozna sie polaczyc ... tylko Autel sie laczy ... jezeli przepne do swojej b7 i skasowaniu bledu w zegarach dalej nie laczy z radiem . Wiec zakodowalem sobie aux ktory dolozylem i odblokowalem ten eject i narazie na tym koniec ... z czasem zabiore sie za sprawdzenie kline u mnie w wiazce bo b6 kostka b i c ma kline pin w tym samym miejscu
dzieki Tom za wszelkie wskazowki pozdro ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2017 o 00:02, Tom A4 napisał:

Coś nie tak w kabelkach tam szukaj przyczyny

Witaj. Widzę że jesteś w temacie. Mam takie same radio i nie umie włożyć ani wyciągnąć z niego, nie wiem czy tam coś jest w nim. Wiem muszę radio wyciągnąć i zobaczyć czy tam coś siedzi ale co mnie dziwi to w bagażniku mam nawigację i tam jest płyta a navi na radiu nie działa ten sam komunikat mam co kolega z którym tu pisałeś. Jak mogę prosić napisz co i jak pokolei mam zobaczyć,  sprawdzić. Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...