Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec witam wszystkich AUDI MANIAKOW :naughty: w zwiasku iz idzie wiosna i bedzie lepiej marysia rosla :gwizdanie: :naughty: chcialbym zaoferowac spotkania w Gorzowie jak juz wiecie klub NRG rozkrecil sie do takiego stopnia ze organizuja:

:notworthy: :notworthy::notworthy: :notworthy: LEGALNE POWTARZAM LEGALNE SPOTKANIA ZLOTY I WYSCIGI POD NADZOREM PZM I POLICJI :disgust::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

kozystaja z tej okazji :kox: chcialbym zorganizowac pare spotkan :naughty: Fanow Audi :kox: zebysmy mogli sie wymienic wiedza :wallbash: i umijetnosciami :evil: i przygotowac nasze cudowne cztery kolka do tegorocznych Zlotow :shocked: mysle ze w okolicy znajduje sie troche podkreconych turbawek :mysli: bedzie na co popatrzec i tegoroczne zloty beda bardziej widowiskowe i nie tylko same wyscigi na 1/4 , Drift ale i rowniesz bedziemy mogli zaprezentowac swoje autka z zewnatrz jak i wewnatrz nasze modyfikacje w mechanice :naughty: stylistyce :cool1: Car Audio itd.

Wiec jezeli jest ktos w okolicy kto chce sie pokazac to zapraszam zorganizujemy spotkanie moze weekend co wy na to ???

Proponowane miejsca spotkan:

Parking CASTORAMA

Parking ASKANA

Parking TESCO przy wylocie na szczecin

[/color]

Parking bulwar nad Warta (obok ZYWCA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos fajnego zamontowales ?? :naughty: bo ja tez by chcial obnizyc moje A6 :kox: co prawda juz jest niskie bo orginalnie jest S-line pakiet ale moje kola 17" dalej sie gubia :chytry: jak stane obok normalnej to wysokosc okien rozni cie o jakies 5cm ale wciaz sie zastanawiam bo juz chacze sankami wszedzie ostatnio prog mi moja dupeczka polamala :gwizdanie: na szczescie delikatnie i nie wiem czy czasem odpuszcze sobie ta zawieche a nie wymienie sie na 18" kola :naughty:

A ty jak bedziesz nast6epnym razem wybieral sie do FG to daj znac spotkamy sie i pogawedzimy sobie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem chetny na jakis zlocik :naughty: nawet jak bysmy mieli jechac do zielonej to zawsze w kilku raźniej. chodź niepowiem że przydało by sie coś w gw bo mam troche problem z moja A4 i bym sie może poradził... ale jak coś to jestem chętny na jakis wyjazd :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal_69 kolego widze ze jest wkoncu ktos zainteresowany :kox: wiec ja robie spotkanie w niedzele 18.01 o 14.00 proponuje parking Askana poziom (B) chyba to jest (B) na 1 pietrze pietro nizej od parkingu z wejsciem wybralem ten parking bo nawet jak bedzie padalo to bedziemy mogli wysc i pogadac jest nas juz 4 :naughty: ja bede nawet jak bym mial byc sam mam VEGA :naughty: ale szukam kogos kto mi pomoze go uruchomic bo niebardzo moge zadzialac z programami co mam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja postaram sie być audi ale mówie mam problemy z immo i mi niechce odpalac wiec przyjade napewno ale czy audi?? to sie okaze. no widze ze bedzie chyba nas kilku :a4fan: to dobrze zrobi sie zdjęcia :> jeszcze jak macie znajomych z A4 to mówcie wszystkim ja już też przekazuje komu moge :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal_69 :good: spoko przyjedz bedzie fajnie :thumbup:mam nadzieje z tym twoim immo to nioe bedzie tak zle :dance2: bo jak cos to ja jestem elektrykiem jak bedziesz potrzebowal pomocy to mozemy podzialac :naughty: i go wyciac :kox: bo immo to same problemy :rant: mialem w duch autach i ciagle sie psuly najlepsze to sa wlasne zabezpieczenia lub alarmy z odcieciem ale cieszy mnie bardzo ze sie pojawicie :oklaski: a jak kogos nie bedzie to :bicz3:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 20:39_________________________________________________dibos44 a ty to nawet nie probuj nie przyjechac bo bedziesz wygnany calkowicie z Gorzowa :tongue4: niedlugo lecimy znow sie zmierzyc tylko sobie storzek zaloze :dance: i pozadny komin zeby noja turbawka :naughty: miala w co dmuchac :JC_fan: bedzie fajnie panowie i nie tylko A4 ale wszystki :audi: :oklaski: koledzy z forum A3 tez mowili ze wpadna a jak juz zbierzemy ekipe to do Szczecina 1.02.09 tez my zaproszenie :> z klubu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fenix185 no to pogadamy w niedziele jeszcze co z moją A4 dobrze że wkońcu ktos pomocny Ja jak cos to rónież słuze pomoca jeśłi bede wsatnie pomuc to w kazdym calu :hi:

ze szczecinem to nieobiecuje bo 30 mam studniówke :gwizdanie: :drunk::banan3: róznie moze to być :> łeee to gitara jak beda tez inne niz A4 to zlocik na całego widze :dance: wkońcu GW ozyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee narzekacie na zawieszenie

ja mam -60mm i 225/35R19 na 19 calach w a4 i sadze ze nadal jest komfortowo :polew:

a tak serio to jesli checie wypromowac spoty gorzowskie to zrobcie tak jak my

wydrukujcie np 100 kartek z informacja o klubie i spotach

typu: www.a4-klub.pl zaprasza na spoty gorzowskie ktore odbywaja sie w ..... dzien o godzinie ......

zapraszamy

i wkaldajcie za wycieraczki wszystkim napotkanym a4 czy tam wszystkim napotkanym OOOO

u nas to pomoglo i obecnie jest nas w zg ok 15-20 osob

a na poczatku bylem ja sam ;) potem z 4-5 osob i po tej akcji jest tyle ile widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg dzieki za rade dobry pomysl z tym promowaniem spotow :oklaski: przydaly by sie dziewczyny w bykini :boobs: zawsze dobrze dzialaja na zwrocenie uwagi :naughty::zyzol:

A co do tej twojej zawiechy :song: to czy twoja dziewczyna tez sadzi ze jest komfortowo :nabijasie:

Nie wiem jak w Zielonej ale w Gorzowie sa straszne dziury :dziura: i mojej by sie znudzilo ciagle podskakiwanie :boobs::heat: i byl musial jezdzic sam bo nie mogl bym sluchac tego narzekania :punish::evil2: :ranting1: :rant: a ty jak sobie radzisz ze swoja na tych 19" :doh1: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee w tym tygodniu nie dam rady,ale jesli w nastepnym auto wroci od lakiernika i zdarze jeszcze z wymiana oleju itp itd, to sie na pewno pojawie,jesli cos bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie napewno trzeba rozkrecic troche GW bo pod tym względem nic tu sie niedzieje. w niedziele jeszcze sie ustali co do tych kartek z info o zlotach bo tez o tym myslałem troche i to może byc dobra sprawa żeby zachecić ludzi na zloty. :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...