Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podnoszenie Mocy w AFN


vizon944

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam w planach podnieść moc w moim AFN. Mam kilka pytań i jeśli macie jakieś ciekawostki co by było lepsze to jestem otwarty na propozycje. 

Wtryski - Da się je przerobić w sęsię dysze czy trzeba kupić te 230 ewentualnie 260.

Turbo - Chce włożyć na teraz BRD. 

Pompa wiadomo 11mm. 

ITD jak tak kiedyś ktoś to opisał. Znających temat wiedzą co chce mniej wiecej osiągnąć. Dla tych co mniej obiegani to chce mieć 200 KM i 420 NM conajmniej. 

Gdzie mogę kupić te wtryski 260 czy od czegoś innego pasują czy jak bo szukam ale słabo mi to idzie. Choćby te 230. Nie mam czasu biegać po pomiarzach i się pytać bo od rana do wieczora zabiegany więc dlatego pytam was. 

Turbo to jakoś ogarne. 

IC mam dość potężne ;D nawet w zapasie większe co zasłania całą chłodnice ale chce jednak utrzymać tą serie, z wyglądu  :D 

I takie kluczowe pytanie czy jest sens to przerabiać. W tym momencie mam 1.9 TDI na oście ale już jest w trakcie dostarczenia 1.9 TDI Q. 

Zestaw Hamulcowy 312 itd. Jeśli macie jakieś propozycje albo pomysły co może zastąpić coś i będę miał lepsze efekty to jestem otwarty. :D 

Tak wiem da się zrobić wiecej ale chce tylko te 200. 

W skrócie. Wtryski co z nimi jaki lepszy, Turbo, pompa co sądzicie. I to na tyle ;D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fanthomas18 napisał:

 

Po co mi tu tym spamujesz. Nie mam czasu czytac 800 komentarzy. Liczyłem na szybkie odpowiedzi i rady co do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tak nas**ć na kogoś, kto podrzuca naprawdę fajny materiał, który odpowiada na większość twoich pytań to trzeba być po prostu dupkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, vizon944 napisał:

Po co mi tu tym spamujesz. Nie mam czasu czytac 800 komentarzy. Liczyłem na szybkie odpowiedzi i rady co do tego. 

Rób co chcesz jak Ci się czytać nie chce. Długiej kariery nie wróżę na tym forum. 3maj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi tu tym spamujesz. Nie mam czasu czytac 800 komentarzy. Liczyłem na szybkie odpowiedzi i rady co do tego. 

Ty wiesz w ogóle co to jest spam? Jakbyś tam zajrzał i przejrzał dokładnie tylko pierwsza stronę to znalazł byś odpowiedzi na swoje pytania. Po co zakładać 100 różnych tematów jeśli dany jest od dawna 1 w którym jest wszystko bardzo dokładnie opisane?
Bez powaźania.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majkel_majki napisał:

Żeby tak nas**ć na kogoś, kto podrzuca naprawdę fajny materiał, który odpowiada na większość twoich pytań to trzeba być po prostu dupkiem. 

Mogę być i dupkiem ale wypisują to co na początku jest brane z tego posta. A szybciej napisać post nuż szukać w komentarzach. 

Godzinę temu, fanthomas18 napisał:


Ty wiesz w ogóle co to jest spam? Jakbyś tam zajrzał i przejrzał dokładnie tylko pierwsza stronę to znalazł byś odpowiedzi na swoje pytania. Po co zakładać 100 różnych tematów jeśli dany jest od dawna 1 w którym jest wszystko bardzo dokładnie opisane?
Bez powaźania.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Spoko. Ale masz problem odp na pytanie to nie pisz. Napisałem ze nie mam czasu szukać. Nie siedzę 24/h przed kompem czy ma telefonie.... Widać problem robiony z niczego. 

Zawartość dodana 3 minutes later
13 godzin temu, Kowi87 napisał:

Daj sobie spokój z BRD

Tutaj kolega nie miał problemu i odp i podpowiedział dzięki czemu Teraz Jest gtb17 a nie BRD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...