Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PROBLEM Z NAWIEWEM


GUMBAS 24 ANG

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam AUDI A4 1,9 TDI z 1999r do tej pory było wszystko ok lecz dzisiaj pierwszy raz wystąpił problem przestał działac nawiew w klimie wszystko chodzi jak mależy słychac jak załącza sie klima wszystko jest ok poza tym ze z zadnego nawiewu nie wieje. POMOCY ,CO TO MOŻE BYć. :eek: :eek: :eek:

[ Komentarz dodany przez: wojtas-audi: 28-02-2007, 00:07 ]

Prosze nazywac porzadnie tematy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie natomiast przy deszczowej pogodzie bardzo paruja szyby we wnątrz,dopiero jak włacze klime to z przedniej szyby znika problem,chce powiedziec ze filtr mam wymieniony na nowy :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUMBAS 24 ANG, ale nie wieje zimnym ? Czy ciepłym ?

Zazwyczaj problemem mogą być potencjometry oraz silniki klap.

[ Dodano: 02-03-2007, 08:19 ]

iwona, kolejny raz piszesz swoje pytania w tematach zupełnie o czym innym.

Wieje Ci chociaż jakimś powietrzem z nawiewów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem z tym że wieje mi gorące powietrze ,jade w poniedziałek do mechanika ciekawe ile mnie to bedzie kosztowało,a i jak załanczam klime to też wieje gorące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis po wymianie zarowek, przestal calkowicie dzialac nawiew cieply i zimny z klimy tez. Wentylator sie wlacza, ustawia sie jego predkosci... slychac silnczki jak cykaja... tylko,ze nic nie dmucha :cry: patrzylem wszedzie, wokol reflektorow, czy moze cos odlaczylem.. ale nic takiego nie widze. Wyglada na ok. W czym moze byc problem ktos sie orientuje??

[ Dodano: 09-03-2007, 15:56 ]

Chcialem dopisac,ze wszystko zaczelo dzialac... co najdziwniejsze nic przy nim nie robilem (tylko probowalalem pobawic sie klimatronikiem... i tak mi sie to nie udalo). Dziwna sprawa... ale odrazu humor mi sie poprawil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę sie,bo mam podobny problem, otóż odpalam klimę i jak ustawie na 18 stopni to chłodzi super wieje jak trzeba itd, natomiast gdy wrzucę LO wtedy dmuchawa włącza sie na maxa, ale tak jakby wszystkie klapki sie zamykały,bo znikąd nie leci powietrze,ani na szybę ani na nic innego ? co to może być ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę sie,bo mam podobny problem, otóż odpalam klimę i jak ustawie na 18 stopni to chłodzi super wieje jak trzeba itd, natomiast gdy wrzucę LO wtedy dmuchawa włącza sie na maxa, ale tak jakby wszystkie klapki sie zamykały,bo znikąd nie leci powietrze,ani na szybę ani na nic innego ? co to może być ? pozdrawiam

podłacz vaga :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...