Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, Piotr lat 30 zamieszkały Rzeszów, żonaty, dwójka dzieci, pies, mieszkanie na kredyt, praca od poniedziałku do piątku, wakacje 1 raz do roku, teściowa - typowa mamusia, sąsiedzi - typowi plotkarze.

Samochód A4 B6 2001 r. AWX 1.9 TDI 130 KM

Pozdrawiam

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema i pozdrowienia dla dzieci, psa, malzonki no i tesciowej! :D:hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jako nowy użytkownik forum oraz nowy użytkownik Audi ;). Posiadam Audi A4 B5 Avant z 1998 roku z silnikiem benzynowym 1.6

Mieszkam w mieście Miastko koło Słupska na pomorzu. Mam nadzieję że pomożecie przy problemach jakie się pojawią przy mojej Audziuszce i wzajemnie jeśli będę potrafił ;)

Pozdrawiam Arek

Edytowane przez arkadiusz30
za mało informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

33 lata. Córka 3 lata , syn w drodze jeszcze 1,5 miesiąca i powtórka z rozrywki ??

Edytowane przez Dzuchas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Jestem nowy na forum. tzn. nigdy nie uzytkowalem jakiegokolwiek forum wiec z gory przepraszam jak cos bedzie nie tak. Mam A4 ktora uzytkuje od 3 lat. Kupilem ja od pierwszego wlasciciela przy przebiegu 200 tys km. teraz ma 300 tysiecy. Auto jest zadbane i sprawne technicznie ale chce je doprowadzic do stanu idealnego poniewaz syn za kilka miesiecy zrobi prawo jazdy i chce mu te auto sprezentowac w stanie idealnym- a to ze mieszkam w Niemczech nie ulatwia to zadania poniewaz to co w Polsce jest mozliwe tutaj niekiedy oznacza sie jako niemozliwe nie do pomylenia itd... Dlatego prosze o wyrozumialosc.

 

Z zawodu nie jestem mechanikiem ale niekotre rzeczy potrafie sobie sam wymienic (proste rzeczy) . hm w sumie nic mi sie nie psulo wiec nie ewymoienialem za duzo no ok. czujnik swiatel stop wymienilem, i podswietlenie tablicy rejstracyjnej sam a tak to reszta wszystko na warszkstztacie....

20170409_154651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim , mam na imię Piotrek , jestem z Wrocławia.

Jeżdżę wymarzoną Audi A4 B5 fl 1.6 z LPG z 2000 roku.

Mam nadzieję że nie raz skorzystam z waszych cennych rad i pomocy :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, siemka, hejka. Nazywam się Michał, mieszkam w Ostrowi Mazowieckiej (między Warszawą a Białymstokiem). Mam 21 lat, pracuje jako lakiernik (dopiero się uczę, ale przygotować auto do malowania już potrafię :grin:). Posiadam Audi a4 b5 z 1996 roku, jest to moje 4 auto. Ogólnie kręci mnie stance, chce jeździć na glebie, bardzo mnie to rajcuje i ten widok wypolerowanego rantu i negatywu ahhhh :o Mechanikiem żadnym nie jestem, proste rzeczy potrafię sam zrobić. Mam nadzieję, że forum pomoże mi w ogarnięciu auta i jak najbardziej będę chciał wam je zaprezentować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Jestem świeżym właścicielem A4 B7 2.0 tdi 140km Sedan Multitronic ;)  A tak poza tym Mam 29 lat, pracuje na maszynach CNC ;) No i to jest moje drugie auto Audi i nie zamierzam zmieniac marki samochodu :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem, nazywam się Krzysztof, jestem z Nowego Sącza w województwie Małopolskim.

Posiadam audi a4 b7 1.8t w avant.

Liczę że z waszą pomocą uda mi się rozwiązać kilka problemów. 

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie miałem do czynienia z takim napędem więc chciałem się dowiedzieć coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

Dopiero bedę posiadaczem audi a4 b8 tylko poki co szukam odpowiedniej wersji. 

A tak poza tym to nazywam się Arek mieszkam we Wro i pracuje w logistyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Krzysiek jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6 1.8t oczywiście Quattro. Myślę ze dzięki forum mój samochodzik będzie jeszcze lepszy i piękniejszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów, od niedawna jestem posiadaczem Audi a4 b5, 1,6 2000r, oczywiście kupiony w Niemczech od dziadka, "płakał jak sprzedawał".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...