Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegary z Fis-em


Gość Rav

Rekomendowane odpowiedzi

przeglądałem forum,ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytania.Posiadam audi a4 1.9 tdi z 97,mam zwykłe zegary 4 szt i wyswietlacz temeratury.Mam do kupienia zegary z audi 1.9 tdi z fis-em i dodatkowymi wskaznikami nr 8D0 919 033B.Czy jest możliwa adaptacja ich u mnie i co trzeba było by przerabiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko Immobilizer zgrać z samochodem i dopisać kluczyki.

No oczywiście jeśli te nowe zegary są z tego samego rocznika.

Jeśli będą z innego rocznika, to może być problem z powodu innego typu Immobilizera.

No i oczywiście, czy wtyczki są identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kupienia zegary z audi 1.9 tdi z fis-em i dodatkowymi wskaznikami nr 8D0 919 033B

To fis z 1995, w 1997 (rok modelowy) chyba był jeszcze ten sam immo, no ale głowy nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie że te samo immo. Ale to nie wszystko bo do wykorzystania FISa potrzeba ci jeszcze manetki same zegary nic nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zegray i manetki wystracza,czy do zegarów musi byc jakies kod pin?

Jak masz immobilizer w osobnym module i łączysz się z nim VAG-iem przez adres 25 to nic więcej nie potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja mam podobny problem mam A4 1.8 ADR 1996 rok w automacie przerobione z anglika tj.po przekładce kupiłem wiele części właśnie do przekładki z 1999 roku sporo dopasowałem i działa dobrze został mi licznik z pełnym fisem a stary nie ma fis jak myślicie zadziała??? proszę o podpowiedzi z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja mam podobny problem mam A4 1.8 ADR 1996 rok w automacie przerobione z anglika tj.po przekładce kupiłem wiele części właśnie do przekładki z 1999 roku sporo dopasowałem i działa dobrze został mi licznik z pełnym fisem a stary nie ma fis jak myślicie zadziała??? proszę o podpowiedzi z góry dziekuję.

Jesteś już trochę na forum i nie nauczyłeś się szukać?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10354.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...