Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odczytanie pinu do kluczyka B5


platiniumm

Rekomendowane odpowiedzi

Za pomocą Vaga to musisz mieć jeszcze programik, typ VAG EEprom.

VAG-comem nie odczytasz. Ewentualnie tachopro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo podjechać do machera.

U mnie koło Grzybowskiej goście zrobili to dorabiając mi kluczyk. Jak chcesz to podejdę i zapytam ile sobie winszują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz ich stronkę.

http://www.pogotowie-zamkowe.pl/index.php?id=foto

Ja u nich dorabiałem kluczyk (niescyzoryk), odczytywałem PIN i kodowałem posiadane kluczyki (usuwałem stare kody do kluczyków których nie miałem) - kosztowało mnie to jakieś 300 zeta (jeśli dobrze pamiętam).

Za samo odczytanie PINu zaśpiewali 100 zeta (jak kolo powiedział odczytanie+kodowanie). Jakby co to dzwoń do nich.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz ich stronkę.

http://www.pogotowie-zamkowe.pl/index.php?id=foto

Ja u nich dorabiałem kluczyk (niescyzoryk), odczytywałem PIN i kodowałem posiadane kluczyki (usuwałem stare kody do kluczyków których nie miałem) - kosztowało mnie to jakieś 300 zeta (jeśli dobrze pamiętam).

Za samo odczytanie PINu zaśpiewali 100 zeta (jak kolo powiedział odczytanie+kodowanie). Jakby co to dzwoń do nich.

Pozdro

tylko ty masz kluczyk z crypto a kolega nie wiec bedzie mial duzo taniej :wink:

[ Dodano: 28-02-2007, 11:39 ]

to jak bys mogl to bys sie zapytal to moze bym podjechal tam

widzisz jakbys przyjechal na roczny zlocik do wisły zrobiłbym bym ci to za browarka :cool::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukając magików, aby ożywić mój scyzoryk dotarłem do warsztau, w którym mieli dorobić grot, odczytać kod ze starego kluczyka, i zaprogramować nowy. Zaśpiewali za cłość 150 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepie sie do tematu i spytam bo tez chce dorobic kluczyk scyzoryk z tym ze ja posiadam ten PIN tj.? taka etykietka plstikowa z kodem + plstikowy klucz. +sewisowy no i kurde tylko jeden Scyzoryk, i tu pytanie majac ten PIN to jest prostrza sprawa z tym dorobieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platiniumm, jak byłem u tych magików zorientować się ile mnie to wyniesie, gość sprawdzając kluczyk włożył go do jakiegoś czytnika podłączonego do kompa < 3 sek. i wiedział jakiego typu immo tam jest >, ale czy odczytał też kod PIN - nie mam zielonego pojęcia, może też ?

- jutro spróbuje się dowiedzieć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tak mozna zakodowanie pestki do immo to koszt 100 zl a mnie ciale zastanawia jak odczytac vagiem pin z zegarow

Vagiem nie odczyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy odczytał też kod PIN

odczytal jakie jest immo i kod tez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tak mozna zakodowanie pestki do immo to koszt 100 zl a mnie ciale zastanawia jak odczytac vagiem pin z zegarow

Vagiem nie odczyta.

oki dzieki i takiej konkretnej informacji chcialem uzyskac

wiec mozna zamknac temat

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tak mozna zakodowanie pestki do immo to koszt 100 zl a mnie ciale zastanawia jak odczytac vagiem pin z zegarow

Vagiem nie odczyta.

a czym można go odczytać?

gdzie znajduje sie eeprom z pincode, czy w eepromie jest on jakos kodowany, czy "na żywca"?

A jak zaprogramować nowy kluczyk, jeżeli posiada sie PINCODE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...