Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Źle złożony zamek drzwi TL - jak otworzyć drzwi ????? HELP


wotjek1303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam MEGA problem. Świrował mi zamek drzwi Lewy Tył . Postanowiłem rozebrać, popsikać. Niestety coś zostało źle zmontowane lub zamek szlak trafił  i niestety nie mogę otworzyć teraz drzwi. Ani klamka zewnętrzna ani wewnętrzna nie działają. Czy ma ktoś pomysł w jaki sposób można otworzyć drzwi ? Tak wiem wiem mogłem nie ruszać itp :) No ale stało się i teraz musze jakoś otworzyć drzwi żeby zamontować nowy zamek :/   Jedyny plus z tego wszystkiego to taki, że boczek jest zdemontowany i został w garażu. :/ 

Edytowane przez wotjek1303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz dojść śrubokrętem do mechanizmu i przełączyć to co powinien siłownik zrobić. A próbowałeś test zamka w vcds? Bo może pójdzie. Ew możesz popukac solidnie w zamek bo szczotki się często zwieszaja.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info :) Spróbuję jutro obstukać zamek.  Nie podpinałem komputera bo niestety nie mam dostępu. Ciekawi mnie czy jeżeli coś źle złożyłem to czy w jakiś sposób da się odblokować zamek :/ Najdziwniejsze jest to, że podczas zamykania i otwierana pilotem w kluczyku słychać, że zamek pracuje ale cięgna nie działają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są podłączone. Czy jest opcja w jakiś sposób otworzyć drzwi np. coś od środka odryglowując śrubokrętem itp? 

Edytowane przez wotjek1303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się od środka otworzyć , bo sam se zatrzasnąłem drzwi nie podłączywszy mechanizmów otwierania  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, u mnie centralka nawaliła, otwierałem, zamykałem pare razy kluczykiem i poszło. A też klamki nie działały, a wszystko było podłączone. Próbuj, może pójdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwość rzeczy martwych - Jednocześnie pociągnąłem za linkę wewnętrznej klamki i klamkę zewnętrzną i oto drzwi się otworzyły :) Teraz jedynie pozostaje zakupić nowy zamek i zamontować w miejsce wadliwego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...