Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podpinanie zmieniarki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem niedawno Audi z Navi+ i czytnik CD wbudowany o ile sie nie myle czyta tylko mapy ?? czy moze sie da aby jakos czytal muzyke ?? i czy da sie podpiąć pod tą nawigacje zmieniarke od radia sony na 10 cd ?? proszę o pomoc

[ Dodano: 02-03-2007, 21:02 ]

czemu nikt nic nie odp ?? nie znacie sie na takim czymś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej a ja mam zmieniarke sony na 10 cd i nigdzie w mojej malej miescinie mi jej nie podlacza da sie to jakos zrobic czy musze szukac oryginalnej ?? i czy da sie tu coś podpiąć i co zeby czytać mp3 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej a ja mam zmieniarke sony na 10 cd i nigdzie w mojej malej miescinie mi jej nie podlacza da sie to jakos zrobic czy musze szukac oryginalnej ?? i czy da sie tu coś podpiąć i co zeby czytać mp3 ??

A do jakiego radia chcesz podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, da się podłączyć prawie do wszystkich radio, navi itp. potrzebne będą tylko odp. kable, na allegro jest duży wybór i chyba najlepiej jakbyś spytał elektronika lub osobę która się na tym zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem ze tu znajde kogoś co sie na tym zna ;/ kolego chce podlączyć do navigacji ( NAVI PLUS) i czy da sie mp3 ?? jaki sprzęt do tego musze kupić jak o to pytać albo coś takiego... a jeśli chodzi o mieniarke to zmieniarka jest SONY CDX-601 pytalem w okolicy elektrykow to nikt nic takiego mi nei zrobi ;/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem... tutaj masz namiary na allegro do gościa, od ltórego kupiłem kabel i specjalną przejściówkę. Napisz do niego, najlepiej zrób foto Twojej zmieniarki(kabla wychodzącego ze zmnieniarki)wyślij mu i on dobierze Tobie odp. kabel, przejściówkę itp.

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...