Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Taśma ledowa, pasek DRL do zwykłych H7


MarioMAX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że najsłabszym elementem mojego samochodu są światła, na które wręcz nie mogę patrzeć, postanowiłem coś z tym zrobić, bałem się trochę uszkodzenia lampy ale i tak zwykłe H7 kosztują grosze. Obawiałem się wieś tuningu, więc nie zakupiłem najtańszego leda ( tylko troszeczkę droższego ;-)  ) no i nie jest lampką choinkową, choć obstawiałem, że tak właśnie będzie.  Wzór powiedzmy pseudo B8 Lift, jeden led P13w jeszcze podłączony, ale chyba też go wyłączę, jeszcze nie zdecydowałem, zdjęcia dla porównania, że nie świecą gorzej od oryginalnych żarówek. Oceńcie co o tym myślicie, bo drugiej jeszcze nie tknąłem.

 

K9Dx8Dp.jpg

TJjZw0f.jpgKGbpTvm.jpg3qQNABE.jpgsrMptsu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z prawej całkiem ładna . Lewą też tak zrób.✌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 18:45, Audicowy napisał:

Ja będę robił to pod rzuce fotki.

 

9 godzin temu, MarioMAX napisał:

Witam, jako że najsłabszym elementem mojego samochodu są światła, na które wręcz nie mogę patrzeć, postanowiłem coś z tym zrobić, bałem się trochę uszkodzenia lampy ale i tak zwykłe H7 kosztują grosze. Obawiałem się wieś tuningu, więc nie zakupiłem najtańszego leda ( tylko troszeczkę droższego ;-)  ) no i nie jest lampką choinkową, choć obstawiałem, że tak właśnie będzie.  Wzór powiedzmy pseudo B8 Lift, jeden led P13w jeszcze podłączony, ale chyba też go wyłączę, jeszcze nie zdecydowałem, zdjęcia dla porównania, że nie świecą gorzej od oryginalnych żarówek. Oceńcie co o tym myślicie, bo drugiej jeszcze nie tknąłem.

 

K9Dx8Dp.jpg

TJjZw0f.jpgKGbpTvm.jpg3qQNABE.jpgsrMptsu.jpg

Możesz pokazać co zakupiłeś i jak to bezpiecznie zrobić?  Też moja bolączką są światła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny efekt uzyskałeś, ale mi się bardziej podoba jak neon jest na tych łezkach jak na tym filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=bw8mz5Y1ddc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zabiello napisał:

Fajny efekt uzyskałeś, ale mi się bardziej podoba jak neon jest na tych łezkach jak na tym filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=bw8mz5Y1ddc

Widziałem ten filmik, jednak mi średnio podchodził, chciałem uzyskać efekt leda z polifta. Jeden błąd, który zrobiłem, to wpiąłem zasilanie pod zewnętrzną żarówkę, a ona się wyłącza przy kierunkowskazie, czy światłach mijania, będę to musiał przepiąć ( wszystko wykonałem na oryginalne wtyczki P13W , więc nie jest to kłopot. )  Żeby wrócić do oryginału, trzeba mieć jednak nowy chromowany stelaż bo przyklejony led jest permanentnie ( stelaż 30zł kosztuje, wiec grosze ) 

15 godzin temu, Miras92 napisał:

 

Możesz pokazać co zakupiłeś i jak to bezpiecznie zrobić?  Też moja bolączką są światła 

Mam już skończoną drugą lampę, i krok po kroku robiłem zdjęcia, lecz ja sobie wyfrezowałem na ploterze stelaż, w miejscu, gdzie nie ma się do czego przykleić, więc nie wiem, czy również chciałbyś uzyskać ten sam wzór. Podsyłam więcej zdjęć tej lampy, zadecydowałem, że na 100% wyłączę dolne ledy, bo psują efekt neon-a

Podeślę również zdjęcia w dzień, oraz jak wyglądają wyłączone.

 

gK4VdZT.jpg

ijvnBVN.jpg

 

Praca ze stelażem ;-)

wEwBnQL.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie zrozum mnie źle, podoba mi sie efekt i fajnie to wygląda. Wklej też linki gdzie kupowałeś zarówki P13W i neon. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kupiłem P13W Nie powodują żadnych błędów. Brałem najtańsze, bo są tańsze jak sama wtyczka na której mi zależało xD Wlutowany będzie rezystor żeby nie było błędu spalonej żarówki, i ledów na dole nie będzie: KLIK 

Tutaj neon:
KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ,a pytanko zmieści się tam jeszcze gdzieś ten pasek zółty pod kierunek ?:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Miras92 napisał:

Hmm ,a pytanko zmieści się tam jeszcze gdzieś ten pasek zółty pod kierunek ?:)

 

Jedne kabelek podpinasz i jest już kierunek, ale jego nie widać wcale ( slabiej swieci niz biale swiatlo, i odcien rozni sie od pomaranczowej zarowki ) Powiem ci, że dzisiaj w dzień i 21 stopni leda nie widać wcale... więc fajny bajer jak nie nawala słońce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się rozczarowaniem, bo wieczorem dał równe światło jak żarówka. Jednak żarówka daje żółty kolor i się odróżnia, ten jest bialutki i słabo to widać.

Edytowane przez MarioMAX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest duzo lepiej, jak zrobilem te pierwsze zdjecia to mialem spietego neona na krotko, a potem wlutowalem go do wtyczki p13w, ktora miala tranzystor. A tasma juz swoj poziada wiec dostawala mniej pradu, teraz pozbylem sie owego tranzystora i jest 2x lepiej. Zdjecia w dzien bez sciemy. 

PqrLZUY.jpg4frSVeX.jpgC4xMgQc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, komoornik napisał:

Dalej to się na DRL nie nadaje.

Tez bym wolal oryginalne, ale sam wiesz ile to roboty, spryski samopoziomowanie kodowanie itp. To taki polsrodek. Swieci teraz podobnie jak te pierwsze modele a4 z ledami ( one slabiej swiecily )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Też nad czymś takim myślałem i chyba sam spróbuję jak będę miał chwilę. Tylko trochę szkoda mi tych "chromowych" pasków w lampie :P Mógłbyś wrzucić jeszcze fotke jak to wygląda z wyłączonym światłem? Jedyną rzeczą, która nie podoba mi się w moim samochodzie to brak ledów z przodu. Wymieniłem już p13w na led, ale to jeszcze nie do końca to. Oryginalne ledowe "kropki" wcale mi się nie podobają, a przerabiać na polifta to za dużo roboty i kasy. Btw żaden niebieski się jeszcze nie przypierdzielił do tych świateł? :P

Edytowane przez TimeToDeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...