Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabe światła xenon


piskle871

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, michcio28810 napisał:

Bo znam te lampy i wiem że w 99% przyczyną ich słabego świecenia są właśnie wypalone odbłyśniki. To że u ciebie nie były wypalone nie znaczy że u kolegi też nie były. A poza tym według mnie Ori xenon i tak słabo świeci i najlepszym rozwiązaniem jest przeróbka na bi xenon. Tym bardziej że regeneracja odbłyśników kosztuje tyle co dobre projektory bi. Zapewne nie jeździłeś autem z bixami i dlatego tak się upierasz przy swoim. I forum jest żeby pomagać ale też żeby podsuwać jakieś rozwiązania, wyrażać swoje opinie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.np żeby nie to forum dalej jeździłbym na słabych h7 Valeo, a tak mam bi xenon i wcale nie żałuję poniesionych kosztów. Przynajmniej wiem że mam konkretne oświetlenie

Parafrazując to, co napisałeś można uznać, że przyczyną słabo świecących ksenonów u kolegi nie musiały być wypalone odbłyśnikami  :grin: bo może należy do tego 1%? :decayed: Z całą resztą się zgadzam. Ale nie stawiaj w przyszłości tak jednoznacznej diagnozy jak to zrobiłeś w tym przypadku, bo być może gdybyśmy zgłębili temat to te twoje 99% sprowadziłoby się do dwóch np. sztuk. Ale pax między chrześcijany, bo zaczynamy spamować. Może akurat miałeś rację. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskutować, póki kolega nie zdemontuje i nie rozbierze lamp, nie dowie się co jest powodem słabego światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...