Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 1.8T Wydech


ArcziA418T

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, chciałbym w swojej perełce zmienić brzmienie, wszystko legalnie itp. 

Chciałbym osiągnąć fajny dźwięk, gdyż seria jest cicha. Co musiał bym wymienić? 

Na początku myślałem nad blow off'em i filtrem stożkowym, ale daje sobie z tym spokój za dużo zachodu z tym i nie opłacalne w serii. 

Czekam na fajne propozycje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej tłumik końcowy i zacznie pierdzieć, kolejny stage to przlot ale o tym powiem jak zrobie u siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blowa odpuść w 1.8T,  zamiast katalizatora wstaw downpipe(baq-garage ma dedykowane jak chcesz ew niech ktoś Ci pospawa z kwasówki) - dzięki temu turbo szybciej będzie wstawać i trochę odetchnie, jak chcesz dźwięk to daj końcowy przelotowy lub zrób pełny przelot od początku do końca(baq także ma na sprzedaż końcowe/srodkowe przelotowe lub mogą Ci pospawać), ewentualnie jak dorwiesz gdzieś to przelotowy końcowy/środkowy używke i sobie samemu pospawaj. To tyle jeżeli chodzi o dźwięk, reszta to już kwestia zwiększania mocy i zmiany podzespołów jak turbo, wtryski, pompa, IC, TIP itd... + strojenie oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2017 o 08:42, ArcziA418T napisał:

Hejka, chciałbym w swojej perełce zmienić brzmienie, wszystko legalnie itp. 

Chciałbym osiągnąć fajny dźwięk, gdyż seria jest cicha. Co musiał bym wymienić? 

Na początku myślałem nad blow off'em i filtrem stożkowym, ale daje sobie z tym spokój za dużo zachodu z tym i nie opłacalne w serii. 

Czekam na fajne propozycje.

 

przelocik jaki ostatnio wykonałem w b5 1,8T brzmi tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze fajnie to brzmu u Ciebie bartez80zrobiłem u siebie na ori końcowym i środkowym przelocie 2.5" ny BAQ Garage ale jest cicho, delikatny basik przy 2 tyś obr, fakt turbo wstaje wcześniej, i wkręca się niesamowicie, poprawa parametrów na plus, chyba musze zrobić końcowy przelot i zobacze jak będzie grzmieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fifek-1985 napisał:

kurcze fajnie to brzmu u Ciebie bartez80zrobiłem u siebie na ori końcowym i środkowym przelocie 2.5" ny BAQ Garage ale jest cicho, delikatny basik przy 2 tyś obr, fakt turbo wstaje wcześniej, i wkręca się niesamowicie, poprawa parametrów na plus, chyba musze zrobić końcowy przelot i zobacze jak będzie grzmieć :P

to nie moje auto ,tylko klienta .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie kupić, żeby oryginalny wydech zamienił się w fajną bestię? Jaki dokładnie wydech końcowy, i jak to przerobić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dokładnie zrobiłeś żeby uzyskać taką piękność, też tak chcę u siebie mam serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArcziA418T napisał:

co dokładnie zrobiłeś żeby uzyskać taką piękność, też tak chcę u siebie mam serie.

czy to pytanie kierowales do mnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ArcziA418T napisał:

Tak, bo chce żeby moja tak brzmiała. Co muszę zrobić, wydech seria. Itp.

downpipe i przelot na dwuch tlumikach ,calosc z kwasowki ,jak nie masz speca u siebie do zapraszam do Olsztyna ,daleko nie masz :)

 

tak to wyglada pod autem  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartez80 napisał:

downpipe i przelot na dwuch tlumikach ,calosc z kwasowki ,jak nie masz speca u siebie do zapraszam do Olsztyna ,daleko nie masz :)

 

Jaki to jest koszt, bez downpipe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, donalex napisał:

Jaki to jest koszt, bez downpipe?

razem z v-bandami ,plecionka  i calym potrzebnym majdanem,wraz z montazem 2500 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...