Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 avant] relingi


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet chrom jest chyba za dopłatą. Ciekawe, że czarne relingi też są tak na prawdę aluminiowe, tylko pokryte plastikiem. Mając odpowiednią szlifierkę i trochę zacięcia można pewnie przerobić je na wersję chrom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik orientujesz się może lub ktoś inny jak wygląda sprawa zdjęcia relingów gdy jest szyberdach? Są jakieś dodatkowe mocowania czy pozostają te same co w wersjach bez otwieranego dachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy moim zdaniem. Mocowania relingów są przecież tuż przy krawędziach dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładasz dokłądasz i dokałdasz :P

ale na plus tylko czy jest sens ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest frajda to jest sens :)

Bardzo mi się podoba Twoja ideologia :cool:

A z tym szlifowaniem relingów to już obmyślałem wcześniej kiedyś sprawę ze szwagrem, ale jakoś nie mam odwagi żeby czasem nie zepsuć.

Pewnie trzeba by je jakoś zabezpieczyć po szlifie bo mogą korodować. (na swój sposób ofkorz jak to aluminium)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest frajda to jest sens :)

Bardzo mi się podoba Twoja ideologia :cool:

A z tym szlifowaniem relingów to już obmyślałem wcześniej kiedyś sprawę ze szwagrem, ale jakoś nie mam odwagi żeby czasem nie zepsuć.

Pewnie trzeba by je jakoś zabezpieczyć po szlifie bo mogą korodować. (na swój sposób ofkorz jak to aluminium)

pomalować bezbarwnym lakierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też wymyślone zostało. Musze dorwać gdzieś jakiś pogięty po dachowaniu czarny reling i zrobić próbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...