Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi powitać braci z grupy Audi, VW etc.

Jestem posiadaczem (szczęśliwym lub nie - to się okaże w "praniu") passata B5FL, mam go kilka dni i już kilka problemów i myślę że mamy ze sobą duuuuuuużo  wspólnego. Mechanik ze mnie żaden więc pewnie będę częściej prosił o pomoc niż jej udzielał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witam wyszystkich,

Spoiler

mam myślę że wielki problem ponieważ w drodze do Warszawy zaczeła mi się pojawiać co jakiś czas czerwona kontrolka oleju ale po przekroczeniu 2tys obrotów gasła i tym oto sposobem przejechałe  jakoś 300km ,oczywiście sprawdzałem kilku krotnie stan oleju i cały czas był w normie , kiedy miałem już 10km do lotniska to kontrolka oleju już wogule nie gasła do tąd aż dojechałem i tu jest te wazne pytanie ,czy możliwe że to przez pompę oleju ze ma za słabe ciśnienie? jestem do niedzieli w irlandi i muszę wiedzieć czy jak wrócę do polski to zjade nim w takim stanie te 300km co wy na to? proszę o pilną odpowiedz

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaa. Dołączam się do waszej grupy z moją b5 1.9TDI AJM 116KM ;) Mam nadzieję, że będę mógł w czymś pomóc i otrzymam tą pomoc od Was. ! Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Spoiler

mam problem z ciagle działajaca wycieraczka audi a4 b6 awant  po rozebraniu poszycia w tylnej klapie okazało sie ze silniczek jest zalany woda na trzech pinach mam napiecie po kluczyku, niewiem czy uszkodzony jest silniczek czy cos jeszcze

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spoiler

 

pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :) znalazłem podobne przypadki na forum do mojego ale żaden do końca nie pasuje więc postanowiłem zapytać, może jakaś mądra głowa pomoże. Auto a4 b6 avant z 2002r. diesel jakiś czas temu przeze mnie kupione. Generalnie działa bez zarzutu, z tym że dziś rano wsiadłem do auta na pewniaka (stało 2 dni) normalnie otworzyłem centralny z pilota, jednak po przekręceniu kluczyków w stacyjce lampki normalnie się zapaliły i zgasły wszystkie oprócz akumulatora i ręcznego, ekranik od FIS się jednak nie zapalił wcale - przekręciłem kluczyk dalej żeby zapalić auto i zero reakcji - usłyszałem tylko "pyknięcie" ale nawet nie zakaszlał. Kontrolka od ręcznego zaczęła mrygać. Kilka prób i nic. Dzwonie do szwagra mechanika i on mówi żeby odłączyć na kilka chwil kleme i potem spróbować - tak też zrobiłem ale efekt był taki że już nawet zamek centralny nie reagował. 

Zadzwoniłem po taksówkę, auto z kabli odpałiło, więc podjechałem do mechanika niedaleko. Podpiął akumulator pod jakieś magiczne urządzenie i mówi, że akumulator jest wporządku - wynik mi pokazał sprawność 82%, poziom naładowania 75%. Mechanik powiedział, że może gdzieś prąd ucieka, więc jestem umówiony do fachowca w przyszłym tygodniu. Generalnie po całej akcji byłem już na zakupach, więc kilka razy auto odpaliłem i zgasiłem - pali i pracuje bez zarzutu. Podobną sytuację miałem w zimę ale wtedy było mega zimno i samochód trochę stał więc pomyślałem że po prostu aku się rozładował i nie wiem czy słusznie. 

Być może ktoś miał podobną sytuację, potrafi pomóc? Będę wdzięczny. Proszę o podpowiedzi dla laika bo się wogóle nie znam na samochodach :)

Pewnie nie ma to żadnego znaczenia ale tak myślę że może np radio robi zwarcie? (audi concert z systemem bose) Zauważyłem i w zimę i teraz, że przestał mi działać w radiu potencjometr po czym wystąpiła opisywana sytuacja - następnie potencjometr działa normalnie. Przypadek? no może. Czasami nie działa otwieranie centralnego z pilota ale po chwili jest ok. Więcej nic mi do głowy nie przychodzi.

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Posiadam Audiczke a4 b5 1.9tdi AFN. Mam nadzieje znalezć tu pomoc w kilku sprawach technicznych. Pozdrawiam z pochmurnego Radomska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich 

Zwabiony jedym tematem dołączam do forum. 

Pozdrawiam Wszystkich szczęśliwych posiadaczy A4-rek

Jestem z Myszkowa w województwie śląskim. Mam A4 B7 z 1.9 tdi pd BRB w wersji S-line. 

Edytowane przez Yooman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Posiadam Audi a4 b5 1.9tdi AJM. Mam nadzieje znalezć tu pomoc . Pozdrawiam z pochmurnego Krakowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. PosiadamAudi A4 B6 1.8t Quattro BDB. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus!

W tym tygodniu stałem się posiadaczem Audi A4 B6 silnik 163ps - BFB . Do usłyszenia na forum!b0fd8631688cd5ee18e288d0200a8348.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Jestem Ernest, zakochany w A4, posiadam A4 B5 1.8 ADR 98r, od 3 tygodni, wcześniej A4 B5 1.6 95r przez rok. Mam nadzieję że będę mógł komuś tutaj pomóc, oraz że ja otrzymam pomoc w razie potrzeby. DSC_0046.JPGPozdrawiam z Bawarii! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

Mam problem z moim audi, a mianowicie podczas jazdy silnik przerywa. wymieniłem pompę paliwa w baku. nie ma żadnego błędu mój mechanik powiedział że to może być przez łańcuch od rozrządu ten od tyłu silnika. Silnik chodzi bardzo metalicznie i mówił że należy wymienić łańcuch wraz z napinaczem. Czy jest to możliwe że silnik przerywa przez ten łańcuch??

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Miłośników 4 pierścieni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciał bym bardzo gorąco powitać, od kilku tygodni użytkuję a4 b7 1.9 tdi

Zapewne będę miał parę pytań i mam nadzieję na pomoc z waszej strony ;)

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Jestem nowy na forum i chciałbym wszystkich przywitac. 

Myślę że niebawem jak pogoda pozwoli pochwale się swoim autkiem. 

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Chciałem się przywitać, jestem Karol, stałem się posiadaczem Audi A4 B7, 1.8T, z okolic Rzeszowa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice witają- A4 2.6 quattro avant , cześć ludziska :) 

Oxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...