Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t ANB wysokie spalanie


Mungooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z autkiem zauwazylen ze dosyc sporo pali. Od momentu kupna. Pali jakies 13l w miescie przy naprawde ekonomicznej i dziadkowie jeździe. Od kupna wymieniłem rozrzad oleje filtry. Swiec nie wymienialem. Mam 18" felgi ale to mimo wszystko 13l troche dużo przy dziadkowej jeździe.  Co logowac zeby ewentualnie znalezc przyczyne ? Logi statyczne czy dynamiczne? Nigdy wcześniej nie mialem okazji tego robic :/ komputer nie pokazuje zadnych bledow

Edytowane przez Makapaka95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, adrian242424 napisał:

Wrzuć logi dynamiczne, grupy 115+118, 002+033, 003+020.

Wszystkie grupy oddzielenie logować? Czy 115 i 118 razem itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo wstaje i trzyma ciśnienie wzorowo, podbija ci tylko ciśnienie po puszczeniu gazu, do sprawdzenia zawór DV, przepływka zaniża o parę gram do tego masz delikatne cofanie zapłonów,  do sprawdzenia sonda lambda, bo z tego co widzę korekty stoją na zero. Podaj jeszcze wartości z 32 grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda wygląda na trupa. Podmień sondę na jakąś używkę, wtedy zloguj i wrzuć jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie auto jest bez zawieszenia. Kiedy bedzie jezdne dam wiecej info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z autkiem zauwazylen ze dosyc sporo pali. Od momentu kupna. Pali jakies 13l w miescie przy naprawde ekonomicznej i dziadkowie jeździe. Od kupna wymieniłem rozrzad oleje filtry. Swiec nie wymienialem. Mam 18" felgi ale to mimo wszystko 13l troche dużo przy dziadkowej jeździe.  Co logowac zeby ewentualnie znalezc przyczyne ? Logi statyczne czy dynamiczne? Nigdy wcześniej nie mialem okazji tego robic :/ komputer nie pokazuje zadnych bledow
U mnie zimą, miasto okolo 16/100km zmiana biegow w zakresie 2500obr a 3000

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...