Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Barracuda 115 cz bedzie OK ?


tomek899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Gazownik zaproponował wtryski barracude 115 (Do 163 bfb) bo mowil ze nie ma sensu ładowac baracudy 130 jak nie bede zwiekszał mocy wiekszej niz 190km. reduktor jaki czerwony, sterownik qbox. czy moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esteci lubią w listwie, bo można ładnie wężyki wygiąć w "a'la kolektorek" i pokazać fotki jak to pięknie wygląda(czasem z wężykami różnej długości do wkrętek hihi).

Moim zdaniem lepiej po sztuce. Dużo łatwiej ułożyć to zgodnie z wymogami technologicznymi więc tak, by możliwie blisko pionu były, oraz wężyki były możliwie krótkie między wtryskiwaczem, a wkrętką w kolektor(akceptowalne poniżej 10cm, potem walka o każdy centymetr jest już mało uzasadniona).

Mam Barraki ale w ABC -po prostu super. W ADR mam zbliżone, ta sama zasada -Herculesy. Też bez zarzutu.

BTW -listwę(uchwyt) na Barraki mam chyba. Nieużywana. Jakby co to za grosze Ci puszczę, bo mi zalega.

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w pasku mam baracudy 115 na listwie i spokojnie te 180 km obsługują.Dysze 2.9 mm Oraz ACR01 red.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek 889

zamontuj sobie całość ze staga , tj, qbox, wtryski acw 03 pojedyńczo na cylinder rozwierc (chowaja sie pod obudową), reduktor  czy czarny czy czerowny bez roznicy poza tym tylko ze czerwony ma zasilanie fi 8 czarny fi6,  butla 72 litry montowana do jady do przodu, strojenie i ma zapierd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...