Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telewizor 55' do 3,5 tysiąca


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam telewizora 55 cali do 3,5tysiaka zastanawiam się nad tymi modelami. Co byście polecili?

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-55uh6507

https://www.neonet.pl/samsung-ue55ku6000.html?gclid=CjwKEAjw3drIBRCOwfC-_qqyjQ8SJADvoWQpEEalHmMpKgk-YL550Rk2VLk09Gr10WSriubAZMxcdhoCwhTw_wcB

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tradycyjnie zacznę od tego.. czy Ci to 4K tak na prawdę potrzebne ? Jeżeli nie masz odtwarzacza BluRay (który obsługuje 4K) lub jakiejś konsoli co również obsługuję 4K... to jest to Ci nie potrzebne...

W tym wypadku szukałbym telewizora FullHD

Ja swoją plazmę Panasonica kupiłem w Grudniu 2013, był to model na 2013 rok.. za 50" zapłaciłem niecałe 2tyś PLN, rozdzielczość HD Ready... i nie narzekam, oglądam na nim nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Lepiej dobrą matryce na FHD niż syf z 4k które potrzebne tak naprawdę jak koszula w d...e :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 4k z racji konsoli,dla młodego 

Tak naprawdę akurat nie mam zielonego pojęcia w rtv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucho , idź do sklepu i sam popatrz na różne modele ;) 
Na mnie wrażenie zrobił Hitachi - http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/hitachi-55f501hg2w69.bhtml

Na własnej skórze wiem, że do obejrzenia telewizji z dekodera i czasami do zagrania na konsoli nie potrzeba telewizora za gruby hajs ... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też aktualnie nie jestem na bieżąco..

Spotkałem się ostatnio na jednym z forów specjalizującym się w TV, że teraz Panasonic i SONY biorą matryce OLED od LG :/

O TV pytaj na takich forach jak.. elektroda.pl, hdtv.com.pl, hdtvpolska.com

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na tą chwilę najlepszą technologię w OLEDach ma LG :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak się składa że pracuje w jednym ze sklepów sieci Media expert i zajmuję się sprzedażą na dziale RTV :) Z tych dwóch modeli co podałeś bierz śmiało LG model UH6507 tym bardziej że wskoczyła fajna promocja teraz. Przy zakupie tego tv w cenie 3299,99 otrzymujesz gratis dodatkowy pilot do obsługi internetu o wartości 200 zł oraz tablet Huawei o wartości 350 zł :) Jak masz jakieś pytania to pisz na PW :) Pozdrawiam

Edytowane przez strami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2017 o 09:48, rybus85 napisał:

Bo na tą chwilę najlepszą technologię w OLEDach ma LG :) 

Albo Panasonic nie może się otrząsnąć po zaprzestaniu produkcji paneli plazmowych hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ostatnio właśnie czytałem że LG w tej chwili może sobie dyktować warunki bo większość bierze od nich matryce. A OLED mają już na wysokim poziomie. Może kiedyś znajdę ten artykuł to wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2017 o 18:26, rybus85 napisał:

Gdzieś ostatnio właśnie czytałem że LG w tej chwili może sobie dyktować warunki bo większość bierze od nich matryce. A OLED mają już na wysokim poziomie. Może kiedyś znajdę ten artykuł to wrzucę :)

Zgadza sie, Lg nawet dla Sony robi matrycę oled.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spotkałem się ostatnio z takim komentarzem, na forum TV... że Sony i Panasonic tną teraz koszty produkcji na maksa, matryce biorą od LG.. i w d..pie mają :kwasny:

Ja w mojej plazmie mam matrycę Panasonica Made in Japan :naughty:

To był jeden z czynników który zadecydował o kupnie.. że Plazmy Panasonica miały swoje panele, produkowane w Japonii

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...