Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 8K Allroad 2.0 TDI CAHA


MattA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pierwszy raz na forum tutaj także Witam Wszystkich! NA wstępie chciałbym się pochwalić swoim nabytkiem a mianowicie A4 B8 Allroad 2.0 TDI CAHA :)

 

Początkowo po zakupie z zewnątrz standard - jak to allroad - koza, 17' alufelgi - nic szczególnego.

18493296_1499184866818623_1086005263_o.jpg

18519367_1499184860151957_984880450_o.jpg

Pierwsze w kolejności zostały przyciemnione szyby, najjaśniejszą folią, wszystkie tak samo..

18493585_1499185113485265_701479493_o.jpg

 

Następnie założone nakładki chromowe na rury wydechowe (niestety z Polo 6C 2015 rok bo dedykowanych na szybko znaleźć nie mogłem).. ale efekt chyba nie jest taki zły?

18493863_1499185126818597_604309317_o.jpg

18516552_1499185106818599_77083711_o.jpg

I następnie założone felgi z A5 8T - 20 cali z oponami Pirelli PZero 265/30

18493573_1499185100151933_1516674857_o.jpg

18553706_1499185496818560_2058288949_o.jpg

 

Skoro tak ładnie prezentuje się na 20' felgach to czemu tak wysoko? Racja! W dól z nim.. :D Założone zostało ori zawieszenie z S-line (sprężyny + amortyzatory)..

18553998_1499185776818532_787186039_o.jpg

18493522_1499185780151865_1752180984_o.jpg

18493455_1499185760151867_218349546_o.jpg

 

W planach trochę rzeczy jeszcze jest ale to już z czasem a mianowicie:

- czarny sufit

- skórzana tapicerka bo nie ma :(

- el. przekładnia kierownicza

- po-liftingowa kierownica

- distronik

- lusterka z martwym polwem

- start&stop

- kessy

- nagłośnienie Bang&Olufsen

- 3G+ bo jest 3G

- kamera cofania

- lotka na klapę z S4

- lampy tył po liftingu

- el. otwierana klapa tylna

 

Jak macie jakieś propozycje to słucham co proponujecie.. :D

 

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć Mateusz - fajnie że wpadłeś pokazać furke na forum :)

Tym bardziej że od niedawna też posiadam A4 allroad

Felgi - dobry wybór - i pięknie wygląda na tym zawiasie - tego najbardziej Ci zazdroszczę z racji że ja niestety na tą chwilę autka obniżyć nie mogę bo potrzebuję wyższe

Ps. musimy się kiedyś zgadać na mieście albo wpadnę tam do Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do zmian to jak już koła masz za sobą to teraz zmieniaj tylne lampy bo auto automatycznie staje się wyglądowo 5 lat młodsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Witam! Nie wiem jeszcze kiedy ale pojawię się na Arenie jak będzie czas! A ja myślałem, że Ty dalej jeździsz tym A5 Sportback - biała o ile dobrze pamiętam? Wiesz w ogóle z kim teraz rozmawiasz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - biała - po białej z racji budowy domu i dojazdu do niej była zmiana 14 miesięcy temu na A6C6 allroad

która to obecnie będzie do sprzedania bo z racji zakończenia budowy chciałem wrócić do czegoś białego :) i wpadła w ręce biała a4 allroad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MattA4 napisał:

O Witam! Nie wiem jeszcze kiedy ale pojawię się na Arenie jak będzie czas! A ja myślałem, że Ty dalej jeździsz tym A5 Sportback - biała o ile dobrze pamiętam? Wiesz w ogóle z kim teraz rozmawiasz? :D

oczywiście

Ps. pozdrów Maćka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyglada na tym zawiasie i z tym kolem :thumbup1:

Tak btw. czemu chcesz Start&stop? Wiekszosc ludzi to wylacza lub w ogole wywala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę właśnie białą A4 Allroad ale nie wiedziałem, że to Twoje! Chętnie zobaczę na żywo. No lampy chciałbym jak najszybciej zmienić ale to zobaczymy jak z funduszami :D

A co do Start&Stop to źle napisałem.. -_- Chodziło mi o odpalanie auta bez kluczyka ale z rozpędu jakoś tak wyszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lampy zmieniałem w czwartek w Knurowie za biedronką (wiesz u kogo) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od miesiąca ? Tak już wiem skąd wiesz, że to moje A4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bisty wózek:kox: Modzisz też w dobrą stronę:thumbup1:.  Ja na Twoim miejscu szukałbym do tego projektu lotki RS. I zmieniłbym relingi na czarne ze zwykłej b8.

Neon na tył to oczywiście podstawa i wydech na dwie strony.  

Ale widzę że idziesz fajnie z modzeniem  i z czasem będzie nabierać pikanterii :wink:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super auto mam prosbe zrobil bys jakas fotke na maxa jak siedzi na dole i maxa w gore bo jestem ciekawy bo tez chce allroada kupic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barca8585 napisał:

super auto mam prosbe zrobil bys jakas fotke na maxa jak siedzi na dole i maxa w gore bo jestem ciekawy bo tez chce allroada kupic

 

A4 B8 i B9 nie mają pneumatyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze nie wiem co powiedzieć.

Kupić Allroada i wrzucać mu 20" do tego robiąc glebę? Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, komoornik napisał:

Mówiąc szczerze nie wiem co powiedzieć.

Kupić Allroada i wrzucać mu 20" do tego robiąc glebę? Gdzie tu logika?

Lepiej tak niż kupić A4 i modzić na Allroad zarówno od strony wizualnej, jak i zawiasu. Bo chyba różnice w wyglądzie zewnętrznym pomiędzy Allroad i A4 dostrzegasz? Druga sprawa - nie wszystko musi być logiczne.

 

Dobrze na tym kole wgląda ale przydałby się tam jakiś dystans, co by ładnie koło z budą wyrównać. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, komoornik napisał:

Mówiąc szczerze nie wiem co powiedzieć.

Kupić Allroada i wrzucać mu 20" do tego robiąc glebę? Gdzie tu logika?

Logika polega na osiągnieciu indywidualnego projektu

Po drugie allroad ma kilka ciekawych zalet nie osiągalnych w zwykłej A4

dla przykładu: do zwykłej A4 nie wsadzisz żadnego ciekawego kołą bo wszystko co ciekawsze będzie wystawać - allroad pomieści kołą z RS5 a nawet ciut głębsze - przez co auto dostaje mega wyglądu i uzyskujesz coś o czym rezacz zwykłej A4 może tylko pomarzyć

Ps. oczywiście mam na myśli kupowanie allroada w celu rezania a nie jazdy w terenie bo do tego on i tak się nie nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, afroo. napisał:

Lepiej tak niż kupić A4 i modzić na Allroad zarówno od strony wizualnej, jak i zawiasu. Bo chyba różnice w wyglądzie zewnętrznym pomiędzy Allroad i A4 dostrzegasz? Druga sprawa - nie wszystko musi być logiczne.

 

Dobrze na tym kole wgląda ale przydałby się tam jakiś dystans, co by ładnie koło z budą wyrównać. :naughty:

Nie ma miejsca na dystans bo będzie ocierać o nadkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to - zazwyczaj zwykłe A4 są przerabiane na S-line albo S4 do tego duże koło i na tym z zewnątrz się kończy.. a Allroada obniżonego na dużym kole to na żywo nie widziałem więc przykuwa więcej uwagi.

To co Mirek powiedział do jazdy terenowej i tak się to auto nie nadaje więc czemu by nie zrobić coś innego? Oczywiście kwestia gustu - dla mnie wyglada ciekawie ✌?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...