Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Recaro


yras7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam możliwość zakupu kompletu recaro w dobrej cenie ale niestety dla mnie jest on nie podgrzewany. Zastanawiam się wiec czy można dołożyć maty grzewcze i jak bardzo jest to problenatyczne? Moze ktoś uzyskuje taki komplet bo ciekawy jestem czy naprawdę są takie wygodne?

Edytowane przez yras7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maty muszą być od Recaro i nie, Recaro nie są wygodne, ale ładnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, JawoR36 napisał:

Maty muszą być od Recaro i nie, Recaro nie są wygodne, ale ładnie wyglądają.

qMKXZKh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, turzol napisał:

qMKXZKh.gif


Po 300km na Bukowinę d*py nie czułem. Efekt nie raz powtórzony. W żadnych innych fotelach z tym się nie spotkałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli są warte kupna czy nie, bo myślałem że będą bardziej komfortowe niż moje szmaciane s-liny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JawoR36 napisał:


Po 300km na Bukowinę d*py nie czułem. Efekt nie raz powtórzony. W żadnych innych fotelach z tym się nie spotkałem :grin:

Od 1999r we wszystkich autach jakie posiadałem miałem zawsze fotele Recaro, jak ich nie było to dokładałem. Nie ma wg mnie wygodniejszych na dłuższe trasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które są lepsze pełne skóry czy te z materiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yras7 napisał:

A które są lepsze pełne skóry czy te z materiałem?

Wszystko kwestia gustu.

Pełna skóra bardziej się nagrzewa w lato i jest zimna w zimę, na plus, że w przypadku wylania czegoś czy innych zabrudzeń wystarczy wilgotna szmatka.
Półskóra nie parzy, nie jest zimna, ale np alcantara ciężka w utrzymaniu czystości. Najlepiej szukać Recaro z pół skórą, ale w środku typowy materiał, nie alcantara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, JawoR36 napisał:

Wszystko kwestia gustu.

Pełna skóra bardziej się nagrzewa w lato i jest zimna w zimę, na plus, że w przypadku wylania czegoś czy innych zabrudzeń wystarczy wilgotna szmatka.
Półskóra nie parzy, nie jest zimna, ale np alcantara ciężka w utrzymaniu czystości. Najlepiej szukać Recaro z pół skórą, ale w środku typowy materiał, nie alcantara.

Alcantare dużo trudniej zabrudzić i dużo łatwiej wyczyścić niż zwykły materiał tapicerki, w dodatku jej impregnacja jest dużo skuteczniejsza :huh: Ogólne utrzymanie czystości też jest łatwiejsze, bo kurz i inne brudy nie mają się gdzie wchłaniać, jak to jest w przypadku zwykłej tapicerki materiałowej.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro w B7 sa super wygodne, robilem dlugie trasy i nie odczulem zadnych dolegliwosci. Sa twarde, nie kazdemu takie pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, yras7 napisał:

Czy te z b6 tez są tak wygodne?

Kolego, wygoda to kwestia bardzo indywidualna. Jednemu pasują twarde fotele, drugiemu miękkie. Podjedź gdzieś na spota i zwyczajnie posadź swoje cztery litery na fotel i sam będziesz miał już jakieś odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za informacje i rady, zrobię jak kolega afroo radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2017 o 21:34, JawoR36 napisał:

Maty muszą być od Recaro i nie, Recaro nie są wygodne, ale ładnie wyglądają.

Wymieniłem w swojej B7 zwykłe skóry na Recaro. Skóra czarna z jasna alcantarą. Koszt około 3000PLN. Nie żałuję żadnrj wydanej złotówki na nie. Najlepsze fotele jakie możesz mieć fabryczne w B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...