Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piszczenie po wymianę tarcz


Kacper Deluga

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienilem tarcze (ferrodo) i klocki (LPR). Po wymianę hamulce piszczą ale tylko przy dochamowaniu dosłownie chwilę przed zatrzymanie. Pisk jest dość głośny. Zaciski mam w średnim stanie i wymienilem tłoczki ale zostały one przełożone z zacisków od tarcz nie wentylowanych. Niby były takie same ale czy moze to być przyczyną pisku, a jeśli nie, to jakie mogą być inne przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wymieniony tłoczek nie jest przyczyną. Czepiałbym się raczej klocków hamulcowych :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej, ja wymieniłem komplet klocków i czasami wcale nie piszczą ale czasami jest tak że dojeżdżam do świateł itp. i pisk, jakby się już kończyły... nie wiem może takie klocki.... choć mało za nie nie dałem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 54321 napisał:

Czepiałbym się raczej klocków hamulcowych :P.

Raczej zacisków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5/17/2017 o 01:45, Kacper Deluga napisał:

Wymienilem tarcze (ferrodo) i klocki (LPR). Po wymianę hamulce piszczą ale tylko przy dochamowaniu dosłownie chwilę przed zatrzymanie. Pisk jest dość głośny. Zaciski mam w średnim stanie i wymienilem tłoczki ale zostały one przełożone z zacisków od tarcz nie wentylowanych. Niby były takie same ale czy moze to być przyczyną pisku, a jeśli nie, to jakie mogą być inne przyczyny?

LPR to szałowa jakość nie jest. Może być że po prostu nie jest idealnie zwymiarowany:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...