Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysoka cena za przerejestrowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Elo kupiłem miesiac temu samochód i poszedłem z papierami żeby mi go przerejestrowali jakie było moje zaskoczenie jak powiedziała mi że do zapłaty jest 480 zł w rozliczeniu mam

PCC-182

REJ STAŁA- 181

OPŁ SKAR-17

USŁUGA 100

dlaczego aż tyle ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PCC od kwoty na umowie4

Rej to normalka

opłata chyba też

skarbowa też

ale usługa ?

Za rejestracje auta więcej niż 180 zł nie powinno wyjść, do tego urząd skarbowy od kwoty na umowie, ale usługa to pewnie za to , że zleciłeś tą całą robotę komuś

Edytowane przez kograman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zleciłem to biuru ale mój brat miał to samo i wyszło mu coś koło 300 zł chyba że bez tego pcc bo kupował od handlarza a ja od prywatnej, no trudno przeżyje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to proste czynności, urząd skarbowy i wydział komunikacji miejscowego urzędu miasta/gminy, bez sensu tracić pieniądze na usługę. Nawet bym na to nie wpadł, że można na tym zarabiać :decayed: PCC3 nie zależy od kwoty wpisanej na umowie, mają swoje cenniki aut. To znaczy, może inaczej: jeśli cena na umowie wyda im się podejrzana to skorzystają ze swoich danych. Zależy od urzędu, czasem nawet nie patrzą na cenę na umowie, a czasem uwzględniają ją jeśli nie budzi wątpliwości. W skarbówce można spróbować powiedzieć, że pól samochodu jest do roboty, żeby niższy próg cenowy przyjęli.

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...