Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja S4 B8 upragniona :)


_Andrzej_

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, JawoR36 napisał:

Zadzwoń, zapytaj.

Problem jest taki ze nie moge zadzwonic, jestem w parcy gdzies na srodku meksykanskiej i nie mam zasiegu, a na maila nikt nie odpowiada... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _Andrzej_ napisał:

Problem jest taki ze nie moge zadzwonic, jestem w parcy gdzies na srodku meksykanskiej i nie mam zasiegu, a na maila nikt nie odpowiada... 

Tak z czystej ciekawości.. internety masz, a zasięgu nie masz :blink:

Zjedź, zadzwoń i kup. Ze zdjęć to można wróżyć co jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JawoR36 napisał:

Tak z czystej ciekawości.. internety masz, a zasięgu nie masz :blink:

Zjedź, zadzwoń i kup. Ze zdjęć to można wróżyć co jedynie.

Net jest, tel drogi i awaryjnie raczej, zjezdzam dopiero za 30 dni, takze teraz siedze i kupuje graty aby byly jak wroce... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Andrzej_ napisał:

Problem jest taki ze nie moge zadzwonic, jestem w parcy gdzies na srodku meksykanskiej i nie mam zasiegu, a na maila nikt nie odpowiada... 

Strych czy maszyna? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaTeo85 napisał:

 

1 godzinę temu, _Andrzej_ napisał:

Problem jest taki ze nie moge zadzwonic, jestem w parcy gdzies na srodku meksykanskiej i nie mam zasiegu, a na maila nikt nie odpowiada... 

Strych czy maszyna? :)

 

Seismic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz dużo czasu na przeglądanie forum :decayed: a tak serio to nie wiem jak tam z czasem przy takiej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2017-5-20 o 08:20, skrzypul napisał:

Rób stage3 bo stage2 nie jedzie zbyt specjalnie

Zrobiles u siebie stage 3 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobiles u siebie stage 3 ? 


Mam stage 2 na małym kółku kompresora. 450KM 520NM

Jest dobrze ale w upalne dni słabo z mocą. Po montażu coolera wodnego np. od APR i podmiance katalizatorów na luźniejsze auto jeszcze lepiej będzie reagować na gaz i nie będzie się tak mocno gotować.

Jest to jednak ciężka krowa i te +30KM i +50NM dobrze daje się wyczuć.

Może na przyspieszeniu do 100 zbytniej różnicy nie ma między stage2 a 3 ale w ruchu codziennym znacznie żwawsze się zrobi.

Jak masz czas na dobywanie gratów to szukaj coolera.

pozdrawiam


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skrzypul napisał:

Mam stage 2 na małym kółku kompresora. 450KM 520NM

Ja na razie na stage 2+ zostaje, z czyszczeniem komory spalania i dolotu i wymiana świec + kółko mniejsze kompresora, program. Nie wydole z kasą, Zobaczę jak to wyjdzie w  praniu i potem będę myślał na wymianie wydechu , coolera itp ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

A jeżeli kupię grilla bez otworów na czujniki parkowania, to łatwo jest potem samemu, te otwory zrobić i te czujniki zamontować? Robił już ktoś to z Was? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiercisz otwory o odpowiedniej średnicy , montujesz czujniki i po sprawie. Myślę że najtrudniejsze będzie wyznaczenia miejsca wiercenia reszta pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacek70 napisał:

Wiercisz otwory o odpowiedniej średnicy , montujesz czujniki i po sprawie. Myślę że najtrudniejsze będzie wyznaczenia miejsca wiercenia reszta pikuś.

Dzieki @jacek70, mam swoj oryginalny grill to mysle ze nie bedzie duzego problemu z ich ulokowaniem, tylko zastanawialem sie nad montazem. Moje z zewnatrz sa takie jakby bezowe, czy je sie tez maluje czy jak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczęściej atrapy mają zaznaczone miejsca montażu koszy pdc oraz miejsce na nawiert, wiertło 18 i da radę, sami byliśmy zmuszeni w a4 mojego taty na taki zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, _Andrzej_ napisał:

 czy je sie tez maluje czy jak ? 

Tak maluje się.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli auto przejdzie kuracje, zastanawiam sie czy nie trzeba by sie zastanowic nad zmiana hamulcow.  Czy jezeli bedzie wystrojone w granicach 420-450 HP to trzeb asie zastanowic nad tym, czy te ori S4 jeszcze dadza rade? Zaznaczam ze auto bedzie normalnie uzywane jako rodzinne kombi, no ale rozpedzic tez sie czasami wypada, no i przydalo by sie takze bezpiecznie wychamowac ...  :facepalm:

Edytowane przez _Andrzej_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Jezeli auto przejdzie kuracje, zastanawiam sie czy nie trzeba by sie zastanowic nad zmiana hamulcow.  Czy jezeli bedzie wystrojone w granicach 420-450 HP to trzeb asie zastanowic nad tym, czy te ori S4 jeszcze dadza rade? Zaznaczam ze auto bedzie normalnie uzywane jako rodzinne kombi, no ale rozpedzic tez sie czasami wypada, no i przydalo by sie takze bezpiecznie wychamowac ...  :facepalm:

Może same zaciski z przodu zmień na 4 tłoczki Brembo (tarcza ta sama 345mm) na pewno są wydajniejsze niż seria w S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Jezeli auto przejdzie kuracje, zastanawiam sie czy nie trzeba by sie zastanowic nad zmiana hamulcow.  Czy jezeli bedzie wystrojone w granicach 420-450 HP to trzeb asie zastanowic nad tym, czy te ori S4 jeszcze dadza rade? Zaznaczam ze auto bedzie normalnie uzywane jako rodzinne kombi, no ale rozpedzic tez sie czasami wypada, no i przydalo by sie takze bezpiecznie wychamowac ...  :facepalm:

Rodzinne kombi też potrzebuje czasami awaryjnie zahamować, a fakt, że będziesz miał ponad 400 kuca pod maską na pewno spowoduje to że będziesz chętniej przyśpieszał, a co za tym także częściej hamował. Tył bym został ale przód zmień na większe. W stosunku wartości samochodu, wymiana hamulców z przodu to nie są jakieś ogromne koszta, np SQ5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakich modeli będą jeszcze pasować oprócz SQ5?  Tak , żeby mieć większe miejsce do szukania ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, _Andrzej_ napisał:

Od jakich modeli będą jeszcze pasować oprócz SQ5?  Tak , żeby mieć większe miejsce do szukania ? 

na przykład ja mam heble z Audi A6 c7,dwa tłoczki tarcza 356mm.

tak to wygląda.

02f397ae56f55a39med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...