Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-E problem z NAVI


Hudy_007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich mam problem z moim rns-e. Problem polega na tym że po włączeniu navi wszystko działa ładnie pięknie po chwil wywala mi błąd że nie może odczytać płyty. Płyta jest strasznie gorąca (wentylator działa) i po ostudzeniu płyty i włożeniu jej z powrotem nawi ożywa ale na krótko za chwile znów się zagrzeje i przestaje działać wcześniej nie było takiego problemu. CO może być przyczyną padający laser ? a może płyta się wysłużyła? Płyta z nawi pirat oryginał nie chce czytać za bardzo porysowana jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal tę płytę i nie będzie żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest odpowiedź wtedy może pomarzyć o navi z RNSa 

Mam podobnie u siebie nie wiem czy to nie problem z wentylatorem ale u mnie słychać że chodzi w RNsie  :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupić płytę z dobrego źródła. Problem powoduje lipna płyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie dotyczy wentylatora sprawdzone przeczyszczone wieje aż miło. Też tak podejrzewam że wina płyty ostatnio po nocy spędzonej w garażu poszedłem i sprawdziłem czy działa navi oczywiście włączyła się i działała chwile dosłownie i zaraz zawiesiło się wszystko i wywaliło błąd płyty. Płyta jest od 3 lat oczywiście pirat i nic się wcześniej nie działo ale teraz nawet zacząłem słyszeć dziwne dzięki dochodzące z rns-e chodzi dokładniej o płytę podobne do zaciętego dvd-romu w pc. zobaczymy kupie nową płytę z mapami i czy problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta ogarnięta, ale wróciliśmy do punktu wyjścia jest to samo co i na tamtej płycie "błąd odczytu" pozostaje tylko wymiana lasera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...