Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA


INFOLUDEK

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kosmita napisał:

Ja mam pilota zawsze w jednym miejscu i zawsze w aucie. Więc nie ma żadnego szukania. Nie widzę sensu dopłacać tyle kasy za coś co może nie działać.

 

7 godzin temu, Kosmita napisał:

Ja mam pilota zawsze w jednym miejscu i zawsze w aucie. Więc nie ma żadnego szukania. Nie widzę sensu dopłacać tyle kasy za coś co może nie działać.

Przekonamy sie niedługo ;) czy warto czy ńie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie warto.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zabezpieczenia antykradzieżowe w B9 ? Bo jak wiemy ostatnimi czasy nowe samochody mają z tym problem. W szczególności wpadka w Katowicach, którą pewnie większość widziała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, A4b620 napisał:

W szczególności wpadka w Katowicach, którą pewnie większość widziała. 

Ta kradzież w Katowicach to nie kwestia zabezpieczeń Audi jako takiego, tylko sprytne wykorzystanie wady systemu keyless - wzmocnienie sygnału kluczyka leżącego w domu na tyle, żeby samochód "myślał", że masz kluczyk w kieszeni. Na kradzież tego typu podatne są samochody wszystkich marek wyposażone w keyless.

Najlepszym zabezpieczeniem antykradzieżowym jest dobra polisa AC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sowiq napisał:

Ta kradzież w Katowicach to nie kwestia zabezpieczeń Audi jako takiego, tylko sprytne wykorzystanie wady systemu keyless - wzmocnienie sygnału kluczyka leżącego w domu na tyle, żeby samochód "myślał", że masz kluczyk w kieszeni. Na kradzież tego typu podatne są samochody wszystkich marek wyposażone w keyless.

Najlepszym zabezpieczeniem antykradzieżowym jest dobra polisa AC :)

Albo stara niezawodna metoda z blokadą kierownicy ehehhe o taką :D:grin:

841999_BB_00_FB.EPS_250.jpg

Edytowane przez A4b620
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma w miarę nowe auto VAG (używane, po gwarancji) to dwa sensowne zabezpieczenia elektroniczne (coś z gniazdem OBD i zapłonem) i ryzyko kradzieży spada może do 5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jedrekx napisał:

naprawdę nie warto.

Masz i stwierdzasz ? Czy opowieści?

 

4 godziny temu, komoornik napisał:

Jeśli ktoś ma w miarę nowe auto VAG (używane, po gwarancji) to dwa sensowne zabezpieczenia elektroniczne (coś z gniazdem OBD i zapłonem) i ryzyko kradzieży spada może do 5%.

Ac + gab pełny - daje mi gwarancje 100% i święty spokój... może sobie stać wszędzie bez zbędnego myślenia o nim... parking strzeżony kosztuje 70% wartości ubezpieczenia Gab wiec komfort psychiczny i gwarancja wypłaty odszkodowania do 100% wartości fakturowej wg mnie jest przy takiej wartości auta bardzo mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, INFOLUDEK napisał:
Dnia 5.07.2017 o 10:31, jedrekx napisał:

naprawdę nie warto.

Masz i stwierdzasz ? Czy opowieści?

pisałem już stronę wcześniej, mam w A6 homelink i to nie działa. Audi nic nie jest w stanie poradzić... za nowy sterownik w bramie ;) (sterownik z 2009 roku, a Audi z 2013)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, jedrekx napisał:

Audi nic nie jest w stanie poradzić... za nowy sterownik w bramie ;)

Bo Homelink to nie jest ich system. Oni to tylko zapakowali w pudełko i montują w autach. Homelink jest własnością amerykańskiej firmy Gentex i Audi nie ma możliwości wprowadzać do niego zmian. A amerykańska firma widocznie nie przejmuje się zbytnio europejskim rynkiem.

http://www.homelink.com/

http://www.gentexcorp.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne auto :wub:Fajne zestawienie kolorów z zewn, chyba lepiej nie mogłeś wybrać. Środek dla odmiany osobiście wybrałbym jasny dla kontrastu, ale przede wszystkim to Tobie ma się podobać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masaż daje radę ile masz funkcji? 

Edytowane przez Kodzak33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nim jechałem 2h dzisiaj 4 h  , dopiero "ogarniam" funkcje ... przez pierwsze 30min byłem lekko zagubiony ;)

Z tego co już opanowałem masaż ma 3 lub 4 tryby nie pamiętam dokładnie, każdy z foteli osobno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, po 3 latach dalej będzie zbyt dużo warte to auto.

Tak to bym się już ustawił w kolejce do odkupienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...