Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszający się napinacz łańcuszka rozrządu BANK2


krzysztof-kosior1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Znów błędy zmiennych faz rozrządu na banku2. Robię test wyjść i napinacz w banku 2 nie tyka. (tyk, tyk tyk). Na banku 1 tyka. Miałem tak wcześniej. Rozmontowałem cewkę na banku2 i pod nią jest tłoczek i sprężynka. Była jakby zacięta. wciskała się z oporem jakby blokady. Ułożyłem ją dokładnie i chodziła lekko. Zamontowałem cewkę (ale na inną) i podczas testu wyjść zaczęła tykać. Czyli ok. Błędy przez 4miesiace już nie wyskakiwały... teraz znów błedy i cewka nie tyka wiec na bank znów się zawiesiła... czy ktoś wie co zrobić aby przestała się zawieszać? Myślę, że winę ponosi sprężynka lub tłoczek... a może coś więcej? Dodam, że nie wiem czy to oryginalny napinacz ale na pewno jest nowy... poprzedni właściciel (handlarz) zamontował go przed sprzedażą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamontował to handlarz przed sprzedażą to raczej nie oryginalny, bo ten kosztuje majątek...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadzam sie. Ale problem jest inny... nie tyka na tym napinaczu ZADNA cewka... tzn na bank2 od pasażera. Masa na pinie 1 jest. Napiecie we wtyczce 12v... przejście z wtyczki do ecu na obu pinach jest. Co moze byc przyczyną? Prosze o porade... dodam ze pojawia sie błąd 17930 upper limit exided... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...